fbpx

Aby polecieć…!

Lip 22, 2019 | Większa dawka motywacji | 0 komentarzy

Każdy chce latać! Ludzie w dążeniu do tego celu dzielą się na dwa rodzaje. Jedni chcą lecieć i czekają aż wyrosną im skrzydła, a drudzy budują statki powietrzne i unoszą się nad ziemią. Ci pierwsi to marzyciele, całe życie spędzają na wierze w lepsze jutro. Za to Ci drudzy to REALIŚCI.

Bycie realistą nie skreśla pozytywnego i optymistycznego podejścia do rzeczy. Można jednocześnie być realistą i optymistą, bo te dwie idee nie wykluczają się w żaden sposób.

Pomysł… Pomysł to tylko ulotna myśl jeśli nie zostanie wdrożony w życie. Nawet jeśli Twoje idee będą słuszne, prawdziwe i wzniosłe, a nie przekształcisz ich w czyn, nie nadasz im biegu to pozostaną tylko fajnymi wymysłami.

Wówczas na starość będziesz mógł opowiedzieć wnukom o wielkich firmach i celach, które ktoś zrealizował pomimo tego, że to Ty wymyśliłeś je dużo wcześniej, tylko zabrakło Ci odwagi i chęci by ruszyć z miejsca.

Największe korporacje i ogromne przedsięwzięcia startowały z poziomu garażu, piwnicy lub strychu. Tam w ciszy ktoś, kto miał pomysł i nie wahał się go urzeczywistnić, tworzył historię. Pierwsze paczki w firmach kurierskich były wożone konno lub rowerami, Steve Jobs zaczynał z kilkoma, równie jak on, szalonymi kolegami w garażu. Nie ma rzeczy niemożliwych.

Jeśli ktoś próbuje Ci wmówić, że Ci się nie uda, że nie spełnisz swojego marzenia, albo nie zrealizujesz celu, to pamiętaj… To są jego OGRANICZENIA, nie Twoje.

BeBetter

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Kim jesteśmy?

BeBetter Team to grupa odważnych i pozytywnie nakręconych ludzi. Znajdziesz w nas humor i energię potrzebną do realizacji marzeń. Działamy codziennie, a nie tylko czasami. Żyjemy przez duże „Ż”, bo nasze życie to wspaniały i niesamowity dar, a nie przypadek, z którym trzeba sobie jakoś radzić. Jesteśmy ludźmi otwartymi na wszelkie wyzwania, które stawia przed nami los. Jeśli szukasz MOTYWACJI, DOBREGO HUMORU i odrobiny NIEMOŻLIWEGO to dobrze trafiłeś.

Jeśli chcesz do nas dołączyć i dzielić się swoją pozytywną energią z resztą ludzi... ZAPRASZAMY SERDECZNIE!