fbpx

Architekt własnego ŻYCIA!

Wrz 29, 2019 | Motywacja do kawy, Większa dawka motywacji | 0 komentarzy

Żyjąc w świecie substytutów i opakowań naszym nadrzędnym celem jest dotarcie do sedna, do wnętrza, do smaku. Nie ma łatwych dróg do wielkich celów. Nie ma prostych rozwiązań przy trudnych sprawach.

Przy kamienistej plaży wiadomo, że brakuje piasku. Otóż nie! Problemem kamienistej plaży są kamienie, a nie piasek, którego jest pod dostatkiem. Zakopywanie kamieni na plaży jest rozwiązaniem tylko do pierwszego przypływu.

Podobnie jest z naszym życiem. Mamy wystarczającą ilość szczęścia, tylko kaleczą je problemy, które musimy rozwiązać. Rozwiązać! Nie zlekceważyć! Jeśli będziemy wyrzucać na stałe każdy kamień z naszej plaży to będzie ona czysta, ale jeśli będziemy zakopywać je w pisaku z myślą, że wówczas ich nie widać to nie będziemy mieli ani czystej plaży ani łatwego życia.

Problemy będą. Zawsze są. Na ich rozwiązywaniu polega życie. Staw im czoła i pokonaj je. Nie pozwól im się kumulować, bo przyjdzie czas, że nie udźwigniesz ciężaru kamieni.

BeBetter

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Kim jesteśmy?

BeBetter Team to grupa odważnych i pozytywnie nakręconych ludzi. Znajdziesz w nas humor i energię potrzebną do realizacji marzeń. Działamy codziennie, a nie tylko czasami. Żyjemy przez duże „Ż”, bo nasze życie to wspaniały i niesamowity dar, a nie przypadek, z którym trzeba sobie jakoś radzić. Jesteśmy ludźmi otwartymi na wszelkie wyzwania, które stawia przed nami los. Jeśli szukasz MOTYWACJI, DOBREGO HUMORU i odrobiny NIEMOŻLIWEGO to dobrze trafiłeś.

Jeśli chcesz do nas dołączyć i dzielić się swoją pozytywną energią z resztą ludzi... ZAPRASZAMY SERDECZNIE!