fbpx

Ból jest chwilowy, chwała jest wieczna!

Cze 21, 2019 | Większa dawka motywacji | 0 komentarzy

Jeśli chcesz żeby było wartościowo i okazale to będzie. Stanie się tak, ale nie od razu i będzie kosztować. Będzie bolało. Będzie trudno.

Diamenty są drogie nie dlatego, że łatwo je znaleźć i może je mieć każdy. Wręcz przeciwnie. Klejnoty są tym więcej warte im trudniejszy do nich dostęp. Czasami poszukiwacze skarbów kopią całymi latami, wkładając swoje siły i serce w wizję, która jest równie ciężka co niepewna. Kiedy jednak uda im się zrealizować cel, kiedy znajdą diament o którym śnią po nocach to z dnia na dzień stają się niewiarygodnie bogaci.

Tak jest w życiu. Kiedy walczysz to boli i jest ciężko, ale ból jest chwilowy, chwała z osiągniętego celu jest wieczna.
By sięgnąć po najdoskonalszy smak życia nie wolno się poddawać. Tą niezwykła mieszankę adrenaliny i chęci wygranej znają najlepiej poszukiwacze skarbów. Kopią tak długo aż znajdą, nikt się nie poddaje bo za następną górką gruzu, za następnym uderzeniem kilofa może kryć się nagroda.

Nigdy się nie poddawaj, im większy wieje wiatr w oczy tym więcej stawiaj mu siły, by iśc na przód. Wygrana nie jest dla ciebie kwestią „być, nie być”, tylko kwestią czasu. Zaufaj mi.

BeBetter

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Kim jesteśmy?

BeBetter Team to grupa odważnych i pozytywnie nakręconych ludzi. Znajdziesz w nas humor i energię potrzebną do realizacji marzeń. Działamy codziennie, a nie tylko czasami. Żyjemy przez duże „Ż”, bo nasze życie to wspaniały i niesamowity dar, a nie przypadek, z którym trzeba sobie jakoś radzić. Jesteśmy ludźmi otwartymi na wszelkie wyzwania, które stawia przed nami los. Jeśli szukasz MOTYWACJI, DOBREGO HUMORU i odrobiny NIEMOŻLIWEGO to dobrze trafiłeś.

Jeśli chcesz do nas dołączyć i dzielić się swoją pozytywną energią z resztą ludzi... ZAPRASZAMY SERDECZNIE!