fbpx

Cel określa kierunek!

Cze 27, 2019 | Większa dawka motywacji | 0 komentarzy

Pilot najczęściej kojarzy się ludziom z pilotem do telewizora. Jeśli chcesz sterować swoim życiem przeskakując z kanału na kanał to Twój wybór. Możesz kierować awionetką, śmigłowcem, myśliwcem, albo luksusowym Boeingiem i to zupełnie bez uprawnień. Pod warunkiem, że jest to samolot Twojego życia.

Śnij, zwiedzaj, odkrywaj i przede wszystkim dotykaj życia. Widok z Gubałówki na żywo i poprzez TV to nie to samo, a co dopiero z Mount Everestu. Chyba zgodzisz się ze mną, że w lokalu i w „Kuchennych rewolucjach” w TV, potrawy smakują inaczej? Wybierz swoją drogę.

BeBetter

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Kim jesteśmy?

BeBetter Team to grupa odważnych i pozytywnie nakręconych ludzi. Znajdziesz w nas humor i energię potrzebną do realizacji marzeń. Działamy codziennie, a nie tylko czasami. Żyjemy przez duże „Ż”, bo nasze życie to wspaniały i niesamowity dar, a nie przypadek, z którym trzeba sobie jakoś radzić. Jesteśmy ludźmi otwartymi na wszelkie wyzwania, które stawia przed nami los. Jeśli szukasz MOTYWACJI, DOBREGO HUMORU i odrobiny NIEMOŻLIWEGO to dobrze trafiłeś.

Jeśli chcesz do nas dołączyć i dzielić się swoją pozytywną energią z resztą ludzi... ZAPRASZAMY SERDECZNIE!