fbpx

Charakter czy Bohaterstwo?

Maj 31, 2019 | Motywacja do kawy, Większa dawka motywacji | 0 komentarzy

Żeby w życiu coś osiągnąć trzeba mieć Charakter. Bycie Bohaterem to tylko „twarz” do pokazania siebie w dobrym świetle. Wielu facetów myśli, że jak oni pracują dla Domu i Rodziny, zarabiają pieniądze, to należy im się wszytko. Nie widzą tego, że kobieta sprawując opiekę nad dzieckiem ma pracę 24/7.

Często zdarzają się awantury o spokój pana domu, który tyra na rodzinę, a nie może spokojnie odpocząć po pracy. Niestety panowie… Dziecko to nie woda w kranie, nie da się Go zakręcić i odkręcić. Dziecko to decyzja i zobowiązanie. Daje mnóstwo radości, ale wymaga też sporo opieki, troski i uwagi. Nie myślcie, że jeżeli wasza kobieta ma rok macierzyńskiego to jest to czas na jej odpoczynek i relaks. Nasze panie dla zapewnienia odpowiedniego komfortu naszych pociech często poświęcają dużo więcej niż my, faceci, pracując 8 godzin.

Czytając to, zanim uniesiecie się dumą, pomyślcie, ile razy szliście do pracy odpocząć. Kobieta nie ma tego komfortu. Ona zostaje z dzieckiem i zaspokaja jego potrzeby non stop. Wasza pomoc w opiece nad dzieckiem, jest nie tylko wielką pomocą dla waszych kobiet, ale również pokazaniem waszej wartości. Ci z was, którzy mają Charakter, pomagają bez grymasów.

Ci którzy są zbyt zmęczeni po pracy to Bohaterowie… Niestety bohaterowie jednego planu. Rodzina to najważniejsza SPRAWA jakiej mieliście zaszczyt dostąpić. Życzę wam zdrowia i tego byście nie zapomnieli, że spokój w domu to wasza codzienna decyzja.

Razem możecie góry przenosić… ale osobno DZIECKA nie wychowacie!

BeBetter

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Kim jesteśmy?

BeBetter Team to grupa odważnych i pozytywnie nakręconych ludzi. Znajdziesz w nas humor i energię potrzebną do realizacji marzeń. Działamy codziennie, a nie tylko czasami. Żyjemy przez duże „Ż”, bo nasze życie to wspaniały i niesamowity dar, a nie przypadek, z którym trzeba sobie jakoś radzić. Jesteśmy ludźmi otwartymi na wszelkie wyzwania, które stawia przed nami los. Jeśli szukasz MOTYWACJI, DOBREGO HUMORU i odrobiny NIEMOŻLIWEGO to dobrze trafiłeś.

Jeśli chcesz do nas dołączyć i dzielić się swoją pozytywną energią z resztą ludzi... ZAPRASZAMY SERDECZNIE!