fbpx

Chcesz wygrać milion w totolotka?

Cze 1, 2019 | Motywacja do kawy, Większa dawka motywacji | 0 komentarzy

Czyste sumienie i spokój wewnętrzny. OPOKA DUCHA. Słuchałem niedawno wyznań jednego ze SZCZĘŚCIARZY, który wygrał milion w Totka. Wygrana była dużo większa, a rzecz miała miejsce w USA, ale to nieistotne. Historia tego człowieka to opowieść jak pracownik fabryki wygrał tyle pieniędzy, że nie umiał do tylu policzyć.

Człowiek ten przez kilka dni po wygranej spał niespokojnie, bo nie dowierzał w wygraną, bo bał się, że to sen. Kiedy wypłata gotówki stała się faktem pozwolił sobie i swojej rodzinie na wszystko to, czego nie mieli do tej pory. Wystawne kolacje, podróże, drogi dom, samochód…

Sielanka trwała przez blisko 3 lata, aż… pieniądze się skończyły! A wysoki standard życia pozostał. W przeciągu kilku zaledwie miesięcy człowiek ten stał się bankrutem. Kiedy po około roku od końca gotówki z wygranej, popatrzył na swój majątek i rodzinę, okazało się, że miał dużo mniej niż zanim wygrał.

Historia ta uczy mnie, że ZWYCIĘZCĄ jest ten kto ma zdrową i szczęśliwą rodzinę, perspektywy na przyszłość i SPOKOJNY SEN… Bo Duch karmi się prawdą. Bo nasze wnętrze potrzebuje spokoju, by zasnąć. Bo by być lepszym trzeba zacząć od „bycia prawdziwym”.

BeBetter

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Kim jesteśmy?

BeBetter Team to grupa odważnych i pozytywnie nakręconych ludzi. Znajdziesz w nas humor i energię potrzebną do realizacji marzeń. Działamy codziennie, a nie tylko czasami. Żyjemy przez duże „Ż”, bo nasze życie to wspaniały i niesamowity dar, a nie przypadek, z którym trzeba sobie jakoś radzić. Jesteśmy ludźmi otwartymi na wszelkie wyzwania, które stawia przed nami los. Jeśli szukasz MOTYWACJI, DOBREGO HUMORU i odrobiny NIEMOŻLIWEGO to dobrze trafiłeś.

Jeśli chcesz do nas dołączyć i dzielić się swoją pozytywną energią z resztą ludzi... ZAPRASZAMY SERDECZNIE!