fbpx

Dokąd idziesz?

Kwi 29, 2019 | Motywacja do kawy, Większa dawka motywacji | 0 komentarzy

Zatrzymaj się na chwilę i odpowiedz sobie na pytanie dokąd Ty tak naprawdę pędzisz? Czy w ogóle masz jakiś cel? Obrałeś właściwy kierunek? Bo jaki jest sens gnać bez celu… Jeśli nie wiesz dokąd zmierzasz, to w zasadzie już tam jesteś.

Czasami z rana piję kawę na starówce Torunia. Rano to doskonały czas do przemyśleń, głowa jest jeszcze świeża, a mocna kawa dodatkowo pobudza inspirację. Zza okna kawiarni widzę tłum zmęczonych ludzi, bez uśmiechu, bez jakiejkolwiek reakcji, bez entuzjazmu. Zapewne wszyscy idą do pracy. Wśród nich doskonale wyróżniają się turyści. Oni zawsze patrzą wokół, a w ich oczach jest coś fascynującego – ciekawość.

Niby to przybysze nie wiedzą dokąd idą, bo są w Toruniu od niedawna. Mam jednak nieodparte wrażenie, że jest odwrotnie. Pasja to coś co daje nam energię do działania. Jak idę do swojej pracy to nie tylko wiem gdzie idę, ale wiem po co. Zapewne uśmiechałbym się do przechodniów, gdyby nie fakt, że zaczynam pracę o 4 rano i ich zwyczajnie nie ma na chodnikach. Wiem co daje mi moja praca i czego ode mnie wymaga.

Decydując się na nią zdecydowałem się jedną z najważniejszych rzeczy w ciągu dnia. Wiem dokąd idę…

BeBetter

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Kim jesteśmy?

BeBetter Team to grupa odważnych i pozytywnie nakręconych ludzi. Znajdziesz w nas humor i energię potrzebną do realizacji marzeń. Działamy codziennie, a nie tylko czasami. Żyjemy przez duże „Ż”, bo nasze życie to wspaniały i niesamowity dar, a nie przypadek, z którym trzeba sobie jakoś radzić. Jesteśmy ludźmi otwartymi na wszelkie wyzwania, które stawia przed nami los. Jeśli szukasz MOTYWACJI, DOBREGO HUMORU i odrobiny NIEMOŻLIWEGO to dobrze trafiłeś.

Jeśli chcesz do nas dołączyć i dzielić się swoją pozytywną energią z resztą ludzi... ZAPRASZAMY SERDECZNIE!