fbpx

Dziecięca „niewiedza”

Mar 8, 2019 | Motywacja do kawy | 0 komentarzy

Przypomnij sobie, ile razy powtarzałeś swojemu dziecku: „No powiedz: MA-MA, TA-TA..”? Przypomnij sobie co czułeś, gdy Twoja pociecha w końcu wypowiedziała swoje pierwsze słowa.

Każdego dnia staramy się uczyć czegoś nowego nasze szkraby, stymulujemy ich rozwój. Tymczasem zapominamy o tym, ile my możemy się nauczyć od nich. Jak wiele potrafi nauczyć dorosłego DZIECIĘCA NIEWIEDZA?

Dziecko osiąga tak wiele, bo nie wie, że się nie da i próbuje tak długo, aż osiągnie cel. Nie musimy się tego uczyć, wystarczy, że sobie o tym przypomnimy, przecież każdy z nas kiedyś był DZIECKIEM.

BeBetter

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Kim jesteśmy?

BeBetter Team to grupa odważnych i pozytywnie nakręconych ludzi. Znajdziesz w nas humor i energię potrzebną do realizacji marzeń. Działamy codziennie, a nie tylko czasami. Żyjemy przez duże „Ż”, bo nasze życie to wspaniały i niesamowity dar, a nie przypadek, z którym trzeba sobie jakoś radzić. Jesteśmy ludźmi otwartymi na wszelkie wyzwania, które stawia przed nami los. Jeśli szukasz MOTYWACJI, DOBREGO HUMORU i odrobiny NIEMOŻLIWEGO to dobrze trafiłeś.

Jeśli chcesz do nas dołączyć i dzielić się swoją pozytywną energią z resztą ludzi... ZAPRASZAMY SERDECZNIE!