fbpx

eden z TOPR-owców powiedział kiedyś w wywiadzie telewizyjnym, że największym problemem wśród turystów poruszających się w Tatrach jest ich niewłaściwe przygotowanie do wyjścia na szlaki. Podobno w okresie wakacyjnym dość często można zobaczyć śmiałków wspinających się na Czarny Staw w sandałkach.

Domyślam się, że to ci sami ludzie, którzy w niedzielne przedpołudnie idą do kościoła w dresie, a wieczorem na dyskotekę w piżamie. Do każdej wyprawy trzeba się dobrze przygotować. Wygodnie i stosownie ubrać, zabrać ze sobą wszystkie potrzebne rekwizyty oraz odpowiedni zapas energii i motywacji. Ale wszystkie te przygotowania, choć tak bardzo ważne, nie będą znaczyły nic, jeśli nie zdobędziesz się na decyzję… Dokąd iść?!

Przecież człowiek w dresie, w piżamie i w sandałkach to normalny człowiek. Pod warunkiem, że w dresie idzie na trening, w piżamie do łóżka, a w sandałkach na plażę. Nie jest istotne to kim jesteś i co masz, jeśli wiesz dokąd idziesz.

Nie tak dawno grupa niepełnosprawnych weszła na Kilimandżaro. Co było im do tego potrzebne? Właściwe przygotowanie? Z pewnością. Ale przede wszystkim CEL.

Podróżując do własnych marzeń najbardziej motywujące jest to… że ONE znają drogę. Po prostu zaufaj im i idź. W podróży na wasze WŁASNE SZCZYTY życzę wam wytrwałości i tego, żebyście nigdy nie zapomnieli dlaczego zaczęliście tę podróż.

BeBetter

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Kim jesteśmy?

BeBetter Team to grupa odważnych i pozytywnie nakręconych ludzi. Znajdziesz w nas humor i energię potrzebną do realizacji marzeń. Działamy codziennie, a nie tylko czasami. Żyjemy przez duże „Ż”, bo nasze życie to wspaniały i niesamowity dar, a nie przypadek, z którym trzeba sobie jakoś radzić. Jesteśmy ludźmi otwartymi na wszelkie wyzwania, które stawia przed nami los. Jeśli szukasz MOTYWACJI, DOBREGO HUMORU i odrobiny NIEMOŻLIWEGO to dobrze trafiłeś.

Jeśli chcesz do nas dołączyć i dzielić się swoją pozytywną energią z resztą ludzi... ZAPRASZAMY SERDECZNIE!