fbpx

Hydraulik z konieczności!

Lip 11, 2019 | Większa dawka motywacji | 0 komentarzy

Każdy z nas ma swoje predyspozycje. PREDYSPOZYCJE! Nikt nie jest najlepszy we wszystkim. To jest piękno tego świata. Gdyby wszyscy umieli wszystko, to gospodarka całego globu by runęła.
Potrafię wymienić baterię prysznica, mogę zrobić to sam, ale nie jestem w stanie położyć całej hydrauliki w domu. Czy mógłbym? Oczywiście. Internet potrafi dzisiaj nauczyć wszystkiego. Może to nie będzie profesjonalne, ale jeśli będzie działać, to może być.

Nieprawda! Zdobycie wiedzy i próby pochłoną zdecydowanie więcej czasu i energii niż poproszenie fachowca o montarz i zapłacenie za to.

Każdy robi dobrze tylko to co potrafi. Możesz zaoszczędzić pieniądze robiąc to samemu, ale czy zalewani niżej sąsiedzi podzielą Twój entuzjazm?

Skup się na zarabianiu pieniędzy na tym co potrafisz i wydawaj je na sięganie po ludzi, którzy potrafią to, czego ty oczekujesz. To ma sens.

BeBetter

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Kim jesteśmy?

BeBetter Team to grupa odważnych i pozytywnie nakręconych ludzi. Znajdziesz w nas humor i energię potrzebną do realizacji marzeń. Działamy codziennie, a nie tylko czasami. Żyjemy przez duże „Ż”, bo nasze życie to wspaniały i niesamowity dar, a nie przypadek, z którym trzeba sobie jakoś radzić. Jesteśmy ludźmi otwartymi na wszelkie wyzwania, które stawia przed nami los. Jeśli szukasz MOTYWACJI, DOBREGO HUMORU i odrobiny NIEMOŻLIWEGO to dobrze trafiłeś.

Jeśli chcesz do nas dołączyć i dzielić się swoją pozytywną energią z resztą ludzi... ZAPRASZAMY SERDECZNIE!