fbpx

Istne wariactwo!

Lut 10, 2019 | Motywacja do kawy | 0 komentarzy

Otaczał mnie nijaki świat. Usystematyzowany plan dnia: pobudka, praca, zakupy, kolacja, serial na dobranoc i…. pobudka, praca, zakupy… Obok mnie biegł CZAS, ŚWIAT i LUDZIE podobni do mnie. Wszechogarniająca nijakość i bezcelowość! Od czasu do czasu zastanawiałem się jak TU nie zwariować.

I wiesz co? Po prostu ZWARIOWAŁEM!

Uświadomiłem sobie, że jeżeli wszystko wokół jest nijakie, to nie będzie trudno stać się LEPSZYM. Łatwiej stać się wilkiem w stadzie owiec, niż wyróżnić się czymś wśród wilków. Nie będzie trudno zacząć ZARABIAĆ więcej i poznawać więcej, osiągać więcej i więcej żyć.
Nie pozwól sobie nigdy na to by, po prostu przeżyć życie, drugiego nie będzie!
Kiedy uświadomisz sobie, że to co Cię otacza nie daje Ci satysfakcji, jesteś na najlepszej drodze do tego by wyrwać się tej NIJAKOŚCI, zwariować i zacząć wreszcie ŻYĆ.

BeBetter

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Kim jesteśmy?

BeBetter Team to grupa odważnych i pozytywnie nakręconych ludzi. Znajdziesz w nas humor i energię potrzebną do realizacji marzeń. Działamy codziennie, a nie tylko czasami. Żyjemy przez duże „Ż”, bo nasze życie to wspaniały i niesamowity dar, a nie przypadek, z którym trzeba sobie jakoś radzić. Jesteśmy ludźmi otwartymi na wszelkie wyzwania, które stawia przed nami los. Jeśli szukasz MOTYWACJI, DOBREGO HUMORU i odrobiny NIEMOŻLIWEGO to dobrze trafiłeś.

Jeśli chcesz do nas dołączyć i dzielić się swoją pozytywną energią z resztą ludzi... ZAPRASZAMY SERDECZNIE!