fbpx

Kim chciałbyś być, gdyby ograniczenia nie istniały?

Paź 17, 2019 | Motywacja do kawy, Większa dawka motywacji | 0 komentarzy

Nie ma nic bardziej poważnego od Twoich marzeń. Każde z nich jest osiągalne. Nawet te najbardziej abstrakcyjne i niewyobrażalne. Jeśli ludzie nie potrafią sobie czegoś wyobrazić mówią, że nie da się tego osiągnąć, to nieprawda.

Coroczne zloty maniaków Harrego Pottera i twórczości Tolkiena świadczą nie o tym, że zbiera się grono wykolejonych ludzi, ale o tym, że można dosięgnąć świata magii i czarodziejstwa.

Być może nie potrafisz poczuć się jak czarodziej, albo zżyć z naturą jak elf, ale oni potrafią. Liczy się to kim potrafisz się poczuć, a nie to co może się stać. Jeśli choćby przez chwilę ci ludzie mogą poczuć się jak postacie z książek, które zmieniły ich życie to wspaniale.

Wielka wyobraźnia jest kluczem do szczęścia. To brak wyobraźni odbiera ludziom te klucze.

BeBetter

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Kim jesteśmy?

BeBetter Team to grupa odważnych i pozytywnie nakręconych ludzi. Znajdziesz w nas humor i energię potrzebną do realizacji marzeń. Działamy codziennie, a nie tylko czasami. Żyjemy przez duże „Ż”, bo nasze życie to wspaniały i niesamowity dar, a nie przypadek, z którym trzeba sobie jakoś radzić. Jesteśmy ludźmi otwartymi na wszelkie wyzwania, które stawia przed nami los. Jeśli szukasz MOTYWACJI, DOBREGO HUMORU i odrobiny NIEMOŻLIWEGO to dobrze trafiłeś.

Jeśli chcesz do nas dołączyć i dzielić się swoją pozytywną energią z resztą ludzi... ZAPRASZAMY SERDECZNIE!