fbpx

Lustro prawdę Ci powie!

Lip 29, 2019 | Większa dawka motywacji | 0 komentarzy

Demokracja to wola większości. Pewnego rodzaju uśrednienie wyboru. Uśredniony wybór zawsze będzie jedynie średni.

To co tłum mówi o Tobie to zdanie tłumu. Nigdy do końca prawdziwe. Jeśli Ty czujesz, że jest inaczej, to zapewne masz rację, ale jeśli zaakceptujesz zdanie innych to oni będą mieli rację. Wybór należy do Ciebie.

Żadna wielka jednostka w historii nie akceptowała zdania większości. Wielcy ludzie szli własną drogą i sprawiali, że tłum szedł za nimi. Na tym i na niczym innym polega rozwój i wyznaczanie nowych granic.

Zostaw opinię małych ludzi dla nich samych. Opinia to słowa. Spraw by ta zmieniła się poprzez czyny, to one zdefiniują Twój obraz w lustrze. Gdy patrzysz w lustro i widzisz w nim uśmiech to jesteś szczęśliwy, jeśli nie ma w nim uśmiechu to szczęśliwy nie jesteś. Lustru wszystko jedno, pokaże Ci to co sam w nim odbijesz.

BeBetter

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Kim jesteśmy?

BeBetter Team to grupa odważnych i pozytywnie nakręconych ludzi. Znajdziesz w nas humor i energię potrzebną do realizacji marzeń. Działamy codziennie, a nie tylko czasami. Żyjemy przez duże „Ż”, bo nasze życie to wspaniały i niesamowity dar, a nie przypadek, z którym trzeba sobie jakoś radzić. Jesteśmy ludźmi otwartymi na wszelkie wyzwania, które stawia przed nami los. Jeśli szukasz MOTYWACJI, DOBREGO HUMORU i odrobiny NIEMOŻLIWEGO to dobrze trafiłeś.

Jeśli chcesz do nas dołączyć i dzielić się swoją pozytywną energią z resztą ludzi... ZAPRASZAMY SERDECZNIE!