fbpx

LUSTRO

Lut 9, 2019 | Motywacja do kawy | 0 komentarzy

Jeśli po porażce stajesz przed LUSTREM i usprawiedliwiasz siebie przed sobą samym, szukasz wymówek i jeśli proceder ten sprawia, że czujesz się LEPIEJ, to nie zmieniaj tego. Po co zmieniać coś co działa! Jeśli o porażkach zapominasz szybko, a niezrealizowane cele nie wpływają na Twoje poczucie wartości, to jesteś niesamowicie spokojnym człowiekiem.

Mało ambitnym, ale bardzo spokojnym.

Będziesz biedny, ale spokojny.

Jednak jeśli kiedykolwiek przyjdzie Ci do głowy, żeby coś osiągnąć, sięgnąć dalej niż do horyzontu Twoich możliwości. Jeśli kiedyś poczujesz głód zwycięstwa i zapragniesz spełniać swoje marzenia mam dla Ciebie jedną radę, wyrzuć to LUSTRO! Zacznij walczyć i daj z siebie wszystko! Kiedy przegrasz 9 razy, spróbuj jeszcze raz… tylko 10 razy bardziej. Nie korzystaj z wymówek, a w moralnym postępowaniu nie odnajduj usprawiedliwienia by nie spróbować ponownie.
Jeśli chcesz być lepszym, to co stoi na przeszkodzie?

Być może lustro…

BeBetter

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Kim jesteśmy?

BeBetter Team to grupa odważnych i pozytywnie nakręconych ludzi. Znajdziesz w nas humor i energię potrzebną do realizacji marzeń. Działamy codziennie, a nie tylko czasami. Żyjemy przez duże „Ż”, bo nasze życie to wspaniały i niesamowity dar, a nie przypadek, z którym trzeba sobie jakoś radzić. Jesteśmy ludźmi otwartymi na wszelkie wyzwania, które stawia przed nami los. Jeśli szukasz MOTYWACJI, DOBREGO HUMORU i odrobiny NIEMOŻLIWEGO to dobrze trafiłeś.

Jeśli chcesz do nas dołączyć i dzielić się swoją pozytywną energią z resztą ludzi... ZAPRASZAMY SERDECZNIE!