fbpx

Małe okazje tworzą wielkie sukcesy!

Wrz 8, 2019 | Motywacja do kawy | 0 komentarzy

Największa pułapka sukcesu to czekanie na okazję, która ma niechybnie nadejść. Wielu ludzi postradało życie w tym oczekiwaniu.

Okazja tak naprawdę pojawia się każdego ranka, kiedy się budzisz. Dostajesz wówczas kolejne kilkanaście godzin, aby z niej skorzystać. Trzeba to po prostu zrobić. Wejść w życie z mocnym przesłaniem „to jest ten dzień”, idąc za myślą Browna Jr wyjść na parkiet.

Każdego dnia spotykamy szansę, czasami jest to promocja w markecie na kupienie czegoś taniej, a innym razem okazja na biznes życia. Zawsze trzeba skorzystać. Małe rzeczy i wąskie ścieżki prowadzą do wielkich odkryć.

To nie wielkość okazji decyduje o jej podjęciu. Gdyby tak było nie powstałyby wielkie firmy, którym na początku nie wróżono przyszłości. Walt Disney kilka razy zbankrutował zanim stworzył swój bajkowy świat. On chwytał każdą okazję i udowadniał wszystkim, że jest wielka.

BeBetter

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Kim jesteśmy?

BeBetter Team to grupa odważnych i pozytywnie nakręconych ludzi. Znajdziesz w nas humor i energię potrzebną do realizacji marzeń. Działamy codziennie, a nie tylko czasami. Żyjemy przez duże „Ż”, bo nasze życie to wspaniały i niesamowity dar, a nie przypadek, z którym trzeba sobie jakoś radzić. Jesteśmy ludźmi otwartymi na wszelkie wyzwania, które stawia przed nami los. Jeśli szukasz MOTYWACJI, DOBREGO HUMORU i odrobiny NIEMOŻLIWEGO to dobrze trafiłeś.

Jeśli chcesz do nas dołączyć i dzielić się swoją pozytywną energią z resztą ludzi... ZAPRASZAMY SERDECZNIE!