fbpx

Małe radości tworzą wielkie szczęście!

Kwi 7, 2019 | Motywacja do kawy | 0 komentarzy

Kiedy wracam z pracy to zawsze moja relacja z żoną zaczyna się od wzajemnego opowiadania sobie o tym co nas spotkało, gdy się nie widzieliśmy. Zawsze cieszymy się z pozytywnych wydarzeń i pocieszamy, kiedy nie wszystko było po naszej myśli. Gdy słyszę opowieść o wyprawie mojej żony z synem na lody, to czuję ich smak i widzę uśmiech malca w chwili, kiedy smakuje zimnych smakołyków.

Na tym właśnie polega dzielenie się szczęściem. Gdy z radością opowiadasz o swoich przeżyciach i doznaniach to osoby które Cię kochają czują się tak samo jak Ty. Dzielmy się małymi radościami, bo to one tworzą wielkie szczęście.

BeBetter

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Kim jesteśmy?

BeBetter Team to grupa odważnych i pozytywnie nakręconych ludzi. Znajdziesz w nas humor i energię potrzebną do realizacji marzeń. Działamy codziennie, a nie tylko czasami. Żyjemy przez duże „Ż”, bo nasze życie to wspaniały i niesamowity dar, a nie przypadek, z którym trzeba sobie jakoś radzić. Jesteśmy ludźmi otwartymi na wszelkie wyzwania, które stawia przed nami los. Jeśli szukasz MOTYWACJI, DOBREGO HUMORU i odrobiny NIEMOŻLIWEGO to dobrze trafiłeś.

Jeśli chcesz do nas dołączyć i dzielić się swoją pozytywną energią z resztą ludzi... ZAPRASZAMY SERDECZNIE!