fbpx

Marzenia, a postęp cywilizacyjny!

Kwi 25, 2019 | Motywacja do kawy, Większa dawka motywacji | 0 komentarzy

Gdyby osiągnięcie założonego celu zależało wyłącznie od odległości jaka nas od niego dzieli, to co współcześnie Kopernik powiedziałby Armstrongowi?!

Cieszymy się dumnie z tego co nazywamy cywilizacją, nie myśląc jednocześnie o tym kto doprowadził nas do takiego postępu.

Każda zmiana zaczynała się od niemożliwego. Wtedy pojawiał się ktoś kto nie wiedział, że niemożliwe jest niemożliwe i robił to.

Wynalazek koła i trójpolówki był wstępem do rozwoju. Ludzie na przestrzeni wieków mieli marzenia, które urzeczywistniali i dzisiaj ich marzenia są czymś naturalnym. Dzisiejszy postęp cywilizacyjny nie jest szczytem, tylko szlakiem. Jeszcze wiele przed nami.

Dlatego marzmy i wcielajmy w życie nasze marzenia, a nasze dzieci będą żyły w całkiem innej rzeczywistości.

BeBetter

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Kim jesteśmy?

BeBetter Team to grupa odważnych i pozytywnie nakręconych ludzi. Znajdziesz w nas humor i energię potrzebną do realizacji marzeń. Działamy codziennie, a nie tylko czasami. Żyjemy przez duże „Ż”, bo nasze życie to wspaniały i niesamowity dar, a nie przypadek, z którym trzeba sobie jakoś radzić. Jesteśmy ludźmi otwartymi na wszelkie wyzwania, które stawia przed nami los. Jeśli szukasz MOTYWACJI, DOBREGO HUMORU i odrobiny NIEMOŻLIWEGO to dobrze trafiłeś.

Jeśli chcesz do nas dołączyć i dzielić się swoją pozytywną energią z resztą ludzi... ZAPRASZAMY SERDECZNIE!