fbpx

Misja

Naszym celem jest budowanie społeczności otwartej, pozytywnie nastawionej do życia i ludzi oraz chętnej do wzajemnego wspierania się.

Chcielibyśmy pokazać światu obraz Polaka uśmiechniętego i zadowolonego z życia. Wspólnie zwalczmy stereotypowe myślenie o rodakach jako o ludziach smutnych i zdemotywowanych.

W związku z tym nie znajdziesz na naszym blogu ani grama polityki, nietolerancji, ani innych negatywnych przekazów. Nie będziemy też mówić Ci jak masz żyć.

Jeśli szukasz inspiracji i motywacji, to dobrze trafiłeś, bo tutaj inspiracja i motywacja szuka też Ciebie.

Chcemy dać Wam pozytywną energię i publikując Wasze historie czerpać ją od Was. Jeśli zatem jesteś osobą, która bierze z życia pełnymi garściami i chciałbyś podzielić się tym z innymi, opowiedzieć o miejscach, które Cię motywują, o swojej pasji – zapraszamy serdecznie. Wyślij do nas swój tekst, a my opublikujemy go na naszym blogu.

Kim jesteśmy?

BeBetter Team to grupa odważnych i pozytywnie nakręconych ludzi. Znajdziesz w nas humor i energię potrzebną do realizacji marzeń. Działamy codziennie, a nie tylko czasami. Żyjemy przez duże „Ż”, bo nasze życie to wspaniały i niesamowity dar, a nie przypadek, z którym trzeba sobie jakoś radzić. Jesteśmy ludźmi otwartymi na wszelkie wyzwania, które stawia przed nami los. Jeśli szukasz MOTYWACJI, DOBREGO HUMORU i odrobiny NIEMOŻLIWEGO to dobrze trafiłeś.

Jeśli chcesz do nas dołączyć i dzielić się swoją pozytywną energią z resztą ludzi... ZAPRASZAMY SERDECZNIE!