fbpx

Małymi krokami, ale konsekwentnie stawianymi, zajdziesz zawsze tam gdzie chcesz.

Podróż na Mount Everest zaczyna się w Nepalu. Kiedy człowiek pierwszy raz staje przed obliczem „Dachu Świata” wydaje mu się, że dojście tam jest niemożliwe. Kiedy znajdziecie się u podnóża, to do szczytu jest jeszcze 40 km. Czy da się w jeden dzień przejść 40 km? Oczywiście. Ale nie tam. Tam na dole masyw przygniata człowieka. Góra pokazuje swoją potęgę. Straszy.

Nie każdy który spróbował, wrócił. Ale wielu się udało. Wielu ludzi pokonało przeciwności i stanęło od nieba wyżej. Ale nikt z nich nie atakował szczytu od razu. Każdy szedł od obozu do obozu, im wyżej tym wolniej. Ale szedł. Historia wspinaczek na Mount Everest pokazuje, że wszystko można zdobyć. Trzeba tylko drogę do naszego celu podzielić na krótsze odcinki. A potem każdy odcinek pokonywać indywidualnie.

Ruszajcie… Jeszcze wiele SZCZYTÓW przed WAMI.

BeBetter

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Kim jesteśmy?

BeBetter Team to grupa odważnych i pozytywnie nakręconych ludzi. Znajdziesz w nas humor i energię potrzebną do realizacji marzeń. Działamy codziennie, a nie tylko czasami. Żyjemy przez duże „Ż”, bo nasze życie to wspaniały i niesamowity dar, a nie przypadek, z którym trzeba sobie jakoś radzić. Jesteśmy ludźmi otwartymi na wszelkie wyzwania, które stawia przed nami los. Jeśli szukasz MOTYWACJI, DOBREGO HUMORU i odrobiny NIEMOŻLIWEGO to dobrze trafiłeś.

Jeśli chcesz do nas dołączyć i dzielić się swoją pozytywną energią z resztą ludzi... ZAPRASZAMY SERDECZNIE!