fbpx

Mówili, że się nie da…

Cze 10, 2019 | Większa dawka motywacji | 0 komentarzy

Cmentarze pełne są niespełnionych marzeń. Wyznaczane przez nas cele nie służą nam w żaden inny sposób jak do tego by je zrealizować. Tak po prostu, robię, osiągam, odhaczam i idę dalej. Piękno marzeń nie polega na tym, że nie mają horyzontów, tylko na tym, że wszystko to co wymyślimy jesteśmy w stanie zrobić.

150 lat temu pewni marzyciele, bracia Wright, bardzo chcieli latać. Wszyscy mówili im wówczas, że jest to proceder zarezerwowany dla ptaków. Nikt im nie wierzył. Dopóki nie polecieli. Nawet jeśli ten pionierski lot trwał tylko kilka minut to był przełomem, spełnionym marzeniem, osiągniętym celem i inspiracją dla tysięcy ludzi, którzy doprowadzili ten precedens do rozmiarów, które mamy możliwość oglądać dzisiaj.

Nie ma marzeń niemożliwych do zrealizowania, są tylko te których czas realizacji jest bardzo długi.
Niezahwiane wartości nigdy nie przemijają, jedynie śmierć niechybnie wyznacza ich kres.

Walcz zatem człowieku o to, w co wierzysz, bo wiara potrafi góry przenosić, a już na pewno unosić ludzi ponad ziemią. Ruszaj, bo dziś zaczyna się Twoja piękna przygoda.

BeBetter

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Kim jesteśmy?

BeBetter Team to grupa odważnych i pozytywnie nakręconych ludzi. Znajdziesz w nas humor i energię potrzebną do realizacji marzeń. Działamy codziennie, a nie tylko czasami. Żyjemy przez duże „Ż”, bo nasze życie to wspaniały i niesamowity dar, a nie przypadek, z którym trzeba sobie jakoś radzić. Jesteśmy ludźmi otwartymi na wszelkie wyzwania, które stawia przed nami los. Jeśli szukasz MOTYWACJI, DOBREGO HUMORU i odrobiny NIEMOŻLIWEGO to dobrze trafiłeś.

Jeśli chcesz do nas dołączyć i dzielić się swoją pozytywną energią z resztą ludzi... ZAPRASZAMY SERDECZNIE!