fbpx

Najwspanialszy skarb DZIECKO ma na imię!

Cze 23, 2019 | Większa dawka motywacji | 0 komentarzy

Kochaj ludzi i używaj pieniędzy. Nigdy odwrotnie. Nie daj się wciągnąć w tryby maszyny do zarabiania pieniędzy. Bogactwo nie jest złe jeśli nie wiąże się z brakiem szczęścia naszych bliskich.

Dzieci chcą czuć miłość rodziców. Nieważne czy biednych czy bogatych, one po prostu oczekują miłości. Dla dziecka miłość objawia się w bliskości rodziców. Nie da się małemu człowiekowi wytłumaczyć, że „mama/tata kocha ale jest zmęczony, bo długo pracował, by dzieci miały lepszą przyszłość”. To nie działa. Dzieci nie czują pojęcia „przyszłości”. Dla nich przyszłość pojawia się dopiero wówczas, gdy dorosną i same muszą o nią zadbać. Małe istoty nie chcą przyszłości tylko rodziców, tu i teraz. Chcą wiedzieć i wciąż być zapewniane o bezgranicznej i bezinteresownej miłości.

Nie kupisz uczuć za pieniądze, nawet nie próbuj. Prawdziwe bogactwo bierze się z serca. Ściany szpitali znają więcej gorliwych modlitw niż kościoły, a dworce kolejowe i lotniska widziały więcej prawdziwych pocałunków niż urzędy stanu cywilnego. Bo prawdziwych uczuć i szczęśliwych chwil nie kupisz za żadne pieniądze!

BeBetter

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Kim jesteśmy?

BeBetter Team to grupa odważnych i pozytywnie nakręconych ludzi. Znajdziesz w nas humor i energię potrzebną do realizacji marzeń. Działamy codziennie, a nie tylko czasami. Żyjemy przez duże „Ż”, bo nasze życie to wspaniały i niesamowity dar, a nie przypadek, z którym trzeba sobie jakoś radzić. Jesteśmy ludźmi otwartymi na wszelkie wyzwania, które stawia przed nami los. Jeśli szukasz MOTYWACJI, DOBREGO HUMORU i odrobiny NIEMOŻLIWEGO to dobrze trafiłeś.

Jeśli chcesz do nas dołączyć i dzielić się swoją pozytywną energią z resztą ludzi... ZAPRASZAMY SERDECZNIE!