fbpx

Narodziny Oryginału!

Cze 26, 2019 | Większa dawka motywacji | 0 komentarzy

Jest coś czego na pewno nie pamiętasz i jest to coś co uczyniło Cię absolutnym oryginałem. Chwila w której wszystko zostało Ci dane za darmo i na zawsze. Moment spektakularny dla Ciebie i Twoich rodziców. Narodziny. Jedna z najcudowniejszych chwil w życiu dla twojego ojca i matki.

Od tego momentu wszystko co się wydarzy będzie kształtowało Twój charakter i jedną z najważniejszych rzeczy jaką dostałeś, a pewnie nigdy o niej nie słyszałeś – Twoje indywiduum. Coś do czego masz dostęp tylko Ty, zbiór doświadczeń i doznań, miejsce w którym gromadzisz wszystkie dane, które kształtują Ciebie jako człowieka.

Porównaj to do ściany z szufladami w której gromadzą się Twoje przeżycia, setki tysięcy szuflad i każda ma inną zawartość. Chcesz czy nie codziennie sięgasz do wielu z nich. Pozwalają Ci one zaplanować dzień i są Twoimi reakcjami na przydarzające się przypadki. Te najczęściej używane kształtują sposób postrzegania Ciebie w środowisku.

Dlatego zadbaj żeby były unikalne. Nie kopiuj szuflad innych ludzi, nie upodabniaj, nie kseruj ich. Rodząc się każda z tych szuflad była unikatowa, to jak będą wyglądały po kilkudziesięciu latach zależy od Ciebie.
Pamiętaj, że tylko oryginał jest coś wart.

BeBetter

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Kim jesteśmy?

BeBetter Team to grupa odważnych i pozytywnie nakręconych ludzi. Znajdziesz w nas humor i energię potrzebną do realizacji marzeń. Działamy codziennie, a nie tylko czasami. Żyjemy przez duże „Ż”, bo nasze życie to wspaniały i niesamowity dar, a nie przypadek, z którym trzeba sobie jakoś radzić. Jesteśmy ludźmi otwartymi na wszelkie wyzwania, które stawia przed nami los. Jeśli szukasz MOTYWACJI, DOBREGO HUMORU i odrobiny NIEMOŻLIWEGO to dobrze trafiłeś.

Jeśli chcesz do nas dołączyć i dzielić się swoją pozytywną energią z resztą ludzi... ZAPRASZAMY SERDECZNIE!