fbpx

Nie bądź hipokrytą!

Cze 28, 2019 | Większa dawka motywacji | 0 komentarzy

Co mi się przytrafi jutro? Nigdy nie wiesz co będzie! Wisienka na torcie, moje ulubione… Raz się żyje!

To wszystko nie prawda. Hipokryzja. Myślisz inaczej, robisz co innego. Brak spójności.
Kiedy oddajesz się w ręce losu, to tak naprawdę w czyje Ty się ręce oddajesz? Kiedy mówisz o tym, że nie wiesz co przytrafi się jutro, to masz na myśli to, że nie chce Ci się myśleć i planować. Jeśli zaplanujesz jutro to ono takie będzie. „Jutro” nie jest istotą żyjącą, która może Ci się podporządkować, albo zrobić Ci na złość. Nadejdzie, będzie i minie, jak wszystko. Twoją rolą jest zaplanowanie i korygowanie wydarzeń tak by przebiegły po Twojej myśli.

Nigdy nie wiesz co będzie? Tak, pod warunkiem, że nie przemyślisz co będzie. Wiele rzeczy możesz zaplanować z tak dużym prawdopodobieństwem, że trudno oprzeć się statystyce. Pójdziesz do pracy! Nie wiesz z jakimi problemami się spotkasz, ale zapewne się z nimi spotkasz, więc zaplanuj, że powiesz im „dzień dobry” i rozwiążesz je jak zawsze.

Raz się żyje! Serio? Raz to się umiera, a żyje się codziennie i codziennie podejmuje się decyzje, złe i dobre, i podejmowanie jednych i drugich nie definiuje tego, że kolejnego dnia nie możesz się z nich wycofać i podjąć innych.

Zmiana myślenia zmienia życie. Ustanawianie celów i dążenie do nich jest esencją życia, jest drogowskazem na drodze do sukcesu. Błądzą wyłącznie ci, którzy żyją z dnia na dzień. Wytrawni podróżnicy do śmierci.

BeBetter

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Kim jesteśmy?

BeBetter Team to grupa odważnych i pozytywnie nakręconych ludzi. Znajdziesz w nas humor i energię potrzebną do realizacji marzeń. Działamy codziennie, a nie tylko czasami. Żyjemy przez duże „Ż”, bo nasze życie to wspaniały i niesamowity dar, a nie przypadek, z którym trzeba sobie jakoś radzić. Jesteśmy ludźmi otwartymi na wszelkie wyzwania, które stawia przed nami los. Jeśli szukasz MOTYWACJI, DOBREGO HUMORU i odrobiny NIEMOŻLIWEGO to dobrze trafiłeś.

Jeśli chcesz do nas dołączyć i dzielić się swoją pozytywną energią z resztą ludzi... ZAPRASZAMY SERDECZNIE!