fbpx

Ósmy dzień tygodnia

Lut 23, 2019 | Motywacja do kawy | 0 komentarzy

Zastanów się, ile razy w życiu mówiłeś sobie, że PEWNEGO DNIA zaczniesz ćwiczyć, zdrowo się odżywiać, zmienisz pracę, pójdziesz na siłownię? Jeszcze nie dzisiaj, ale od poniedziałku, od następnego tygodnia, od przyszłego miesiąca. Ile razy robiłeś „postanowienia noworoczne? No i co… jak Ci idzie realizacja tych pomysłów? Odkładasz to? Na kiedy? Dlaczego? Czemu nie zaczniesz TERAZ?

W wieku lat 20 zaczynamy marzyć o wielkim domu z fantastycznym salonem, dużym telewizorem, kominkiem i ciepłą atmosferą wewnątrz. Po kilkunastu latach obracamy to marzenie w chęć posiadania domu. Po kolejnych kilku chcemy po prostu mieszkania, a gdy jesteśmy w wieku w którym oczekujemy już tylko spokoju narzekamy na wysoki czynsz narzucany przez właściciela.

Odwiedzam cmentarze celem okazania pamięci o moich bliskich poprzez zapalenie świeczki i modlitwy. Zawsze patrzę wtedy na groby tych wszystkich których życie dobiegło niechybnego końca. Zastanawia mnie wtedy ile na tych cmentarzach leży niespełnionych nadziei, ile tam jest pogrzebanych planów i marzeń. Po ile z tych celów nie pozwolił sięgnąć los, a ile z nich było efektem odłożenia ich na KIEDYŚ.

Może to okrutne i brutalne, ale niewykorzystane dni nie przechodzą na następny miesiąc. Jest tylko dziś. Jeśli tak naprawdę nie chcesz nic zmieniać, nie trać siły ani energii na szukanie wymówek. ZACZNIJ JUŻ DZISIAJ albo przestań się oszukiwać!

BeBetter

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Kim jesteśmy?

BeBetter Team to grupa odważnych i pozytywnie nakręconych ludzi. Znajdziesz w nas humor i energię potrzebną do realizacji marzeń. Działamy codziennie, a nie tylko czasami. Żyjemy przez duże „Ż”, bo nasze życie to wspaniały i niesamowity dar, a nie przypadek, z którym trzeba sobie jakoś radzić. Jesteśmy ludźmi otwartymi na wszelkie wyzwania, które stawia przed nami los. Jeśli szukasz MOTYWACJI, DOBREGO HUMORU i odrobiny NIEMOŻLIWEGO to dobrze trafiłeś.

Jeśli chcesz do nas dołączyć i dzielić się swoją pozytywną energią z resztą ludzi... ZAPRASZAMY SERDECZNIE!