fbpx

Po prostu zacznij!

Paź 13, 2019 | Motywacja do kawy, Większa dawka motywacji | 0 komentarzy

Problemem wielu powstających firm są zbyt duże oczekiwanie zysku w stosunku do możliwości.

Żadna wielka korporacja nie zaczynała swojej historii od bycia wielką korporacją. Zawsze biznes na początku jest mały i jedyne co ma wielkie to plany i ambicje.

To jest zdrowy początek wielkich rzeczy. Do wszystkiego dochodzi się własnymi siłami i etapami. Gwarancja stałości. Przekraczasz pewną granicę i idziesz dalej, wiesz przy tym jak działa cały system. Poznanie przyczyn to wielki sukces.

Docierasz do źródła, co sprawia, że wiesz jak wszystko funkcjonuje. Przy okazji napawasz się rozwojem. Zaczynasz od rzeczy małych i przechodzisz do większych, które po pewnym czasie stają się zbyt wąskie i dajesz kolejny krok. Taki system sprawia, że jesteś na bieżąco ze wszystkim co robisz i z chłodną głową możesz decydować o kierunkach rozwoju.

Wspaniałe rzeczy powstają w prostych pracowniach i zwykłych pokojach. To jest nadzieja i szansa dla wszystkich ludzi.

BeBetter

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Kim jesteśmy?

BeBetter Team to grupa odważnych i pozytywnie nakręconych ludzi. Znajdziesz w nas humor i energię potrzebną do realizacji marzeń. Działamy codziennie, a nie tylko czasami. Żyjemy przez duże „Ż”, bo nasze życie to wspaniały i niesamowity dar, a nie przypadek, z którym trzeba sobie jakoś radzić. Jesteśmy ludźmi otwartymi na wszelkie wyzwania, które stawia przed nami los. Jeśli szukasz MOTYWACJI, DOBREGO HUMORU i odrobiny NIEMOŻLIWEGO to dobrze trafiłeś.

Jeśli chcesz do nas dołączyć i dzielić się swoją pozytywną energią z resztą ludzi... ZAPRASZAMY SERDECZNIE!