fbpx

Siedzę przed telewizorem i ogladam program o Tadź Mahal. Wspaniałe miejsce i jeszcze lepsza historia jego powstania.

Wiecie, że budowla ta została zbudowana na cześć żony Szahdżahana w dowód miłości do niej? Legenda głosi, że po ukończeniu budowy władca nakazał odcięcie kciuków wszystkim budowniczym, by nigdy nikt nie zbudował podobnie cudownego budynku. Świątynia miłości. Budowla, która zapewniła ukochanej kobiecie nieśmiertelność. Wspaniałe.

Ale ja nadal siedzę przed telewizorem. Zachwycam się pięknem i historią, której nie mogę dotknąć. To tak jakbym cieszył się z miłości nieznanej mi osoby nie posiadając własnej. Telewizor to okno na świat przez które nie da się wyskoczyć. Muszę wstać i znaleźć sposób by pojechać do Indii.

Zanim osiągniesz sukces długa droga przed Tobą. Potraktuj ją jako wspaniałą podróż, na końcu której spotka Cię nagroda. Bez wahania więc spakuj bagaż swoich doświadczeń i wyrusz w nią już dzisiaj.

BeBetter

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Kim jesteśmy?

BeBetter Team to grupa odważnych i pozytywnie nakręconych ludzi. Znajdziesz w nas humor i energię potrzebną do realizacji marzeń. Działamy codziennie, a nie tylko czasami. Żyjemy przez duże „Ż”, bo nasze życie to wspaniały i niesamowity dar, a nie przypadek, z którym trzeba sobie jakoś radzić. Jesteśmy ludźmi otwartymi na wszelkie wyzwania, które stawia przed nami los. Jeśli szukasz MOTYWACJI, DOBREGO HUMORU i odrobiny NIEMOŻLIWEGO to dobrze trafiłeś.

Jeśli chcesz do nas dołączyć i dzielić się swoją pozytywną energią z resztą ludzi... ZAPRASZAMY SERDECZNIE!