fbpx

Pomyślne wiatry!

Lip 26, 2019 | Większa dawka motywacji | 0 komentarzy

Wiele porażek ma swój początek w złym doborze drogi do wybranego celu. By ruszyć, trzeba dobrze zaplanować, by dobrze zaplanować należy chłodno spojrzeć na możliwości dotarcia w wybrane miejsce.

Jeśli wyruszasz z Warszawy i udajesz się do Moskwy to nie powinieneś na swojej drodze spotkać tabliczki z nazwą Lizbona, Nowy Jork, czy Pekin. Podróż dookoła świata jest oczywiście fascynująca, ale tylko wówczas gdy to właśnie ona jest celem.

Mark Twein pisał „odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj”. Gdy wyruszysz już w tę wspaniałą podróż pamiętaj tylko jeszcze o jednym. Jeśli wiatr nie wieje Ci w żagle, to nie znaczy, że nie jest pomyślny. Wiatr jest zawsze pomyślny, tylko Ty masz źle postawione żagle.

BeBetter

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Kim jesteśmy?

BeBetter Team to grupa odważnych i pozytywnie nakręconych ludzi. Znajdziesz w nas humor i energię potrzebną do realizacji marzeń. Działamy codziennie, a nie tylko czasami. Żyjemy przez duże „Ż”, bo nasze życie to wspaniały i niesamowity dar, a nie przypadek, z którym trzeba sobie jakoś radzić. Jesteśmy ludźmi otwartymi na wszelkie wyzwania, które stawia przed nami los. Jeśli szukasz MOTYWACJI, DOBREGO HUMORU i odrobiny NIEMOŻLIWEGO to dobrze trafiłeś.

Jeśli chcesz do nas dołączyć i dzielić się swoją pozytywną energią z resztą ludzi... ZAPRASZAMY SERDECZNIE!