fbpx

Powrót do liceum

Lut 27, 2019 | Motywacja do kawy | 0 komentarzy

Przypomnij sobie SZKOŁĘ, podwórko, wróć pamięcią do czasu, gdy miałeś 16 lat. Pierwsza miłość, pierwszy papieros, piwo wypite za plecami rodziców. Obóz nad morzem lub w górach, szkolna wycieczka, czy pamiętasz jak chciałeś po prostu wyrwać się z domu i posmakować świata?

Jesteś mądrzejszy niż wtedy, bardziej doświadczony? Zapewne! A gdybyś mógł sprzedać tą MĄDROŚĆ za powrót do podstawówki… liceum?! Skorzystałbyś? Jak DZIŚ wygląda Twoje ŻYCIE? Jesteś z niego zadowolony? Czy to właśnie tak je sobie wyobrażałeś? Nie masz czasem wrażenia, że prawdziwe życie było właśnie wtedy gdy miałeś 16 lat?

Każdy z nas w wieku nastoletnim miał WIZJĘ siebie za kilkanaście lat. Zastanów się co zrobiłeś, żeby stała się ona rzeczywistością. Teraz pomyśl jakie masz obecnie CELE i MARZENIA i zrób wszystko co w Twojej mocy, żeby tym razem udało Ci się je zrealizować.

Pamiętaj nigdy nie jest za późno, żeby zacząć żyć tak jak sobie to wymarzyłeś!

BeBetter

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Kim jesteśmy?

BeBetter Team to grupa odważnych i pozytywnie nakręconych ludzi. Znajdziesz w nas humor i energię potrzebną do realizacji marzeń. Działamy codziennie, a nie tylko czasami. Żyjemy przez duże „Ż”, bo nasze życie to wspaniały i niesamowity dar, a nie przypadek, z którym trzeba sobie jakoś radzić. Jesteśmy ludźmi otwartymi na wszelkie wyzwania, które stawia przed nami los. Jeśli szukasz MOTYWACJI, DOBREGO HUMORU i odrobiny NIEMOŻLIWEGO to dobrze trafiłeś.

Jeśli chcesz do nas dołączyć i dzielić się swoją pozytywną energią z resztą ludzi... ZAPRASZAMY SERDECZNIE!