fbpx

Prawda nie potrzebuje argumentów!

Wrz 22, 2019 | Większa dawka motywacji | 0 komentarzy

Względne podporządkowanie się prawdzie i nieugięta wiara we własne przekonania potrafi zaprowadzić ludzi tam gdzie chcą dojść.

Z prawdą się nie dyskutuje. Prawda nie potrzebuje argumentów. Ona jako jedyna może stać na swoim miejscu bez wątpliwości. To kłamstwa i półprawdy potrzebują dowodów. To na ich udowodnienie ludzie pożytkują tak wiele czasu i energii.

Ważne przy tej okazji jest własne przekonanie. Jeśli jest ono poparte prawdą to ma fundament ze spiżu. Nie poruszą Tobą obawy ludzi, jeśli wiesz dokąd zmierzasz i jeśli masz poczucie, że jest to Twoja właściwa droga.

Odwieźć Cię od celu mogą wątpliwości, ale te pojawiają się tylko wówczas, gdy nie jesteś przekonany o tym co jest prawdziwe.

Uwierz w siebie i pozwól prawdzie wejść do Twojego umysłu. Nie martw się całą resztą.

BeBetter

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Kim jesteśmy?

BeBetter Team to grupa odważnych i pozytywnie nakręconych ludzi. Znajdziesz w nas humor i energię potrzebną do realizacji marzeń. Działamy codziennie, a nie tylko czasami. Żyjemy przez duże „Ż”, bo nasze życie to wspaniały i niesamowity dar, a nie przypadek, z którym trzeba sobie jakoś radzić. Jesteśmy ludźmi otwartymi na wszelkie wyzwania, które stawia przed nami los. Jeśli szukasz MOTYWACJI, DOBREGO HUMORU i odrobiny NIEMOŻLIWEGO to dobrze trafiłeś.

Jeśli chcesz do nas dołączyć i dzielić się swoją pozytywną energią z resztą ludzi... ZAPRASZAMY SERDECZNIE!