fbpx

Rada warta dużych pieniędzy!

Maj 13, 2019 | Bez kategorii, Motywacja do kawy, Większa dawka motywacji | 0 komentarzy

Poszedłem do szefa po podwyżkę. Chcąc go przekonać do swoich racji wymieniłem ze sto argumentów, od pracy po godzinach, do wzorowej realizacji planów.

Napociłem się i naprodukowałem i nie dostałem wnioskowanej podwyżki.

Dostałem za to coś cenniejszego, radę dyrektora wielkiej korporacji.

Powiedział: „To co robisz i wydaje Ci się tak cenne i trudne, w rzeczywistości jest proste i łatwe. Myślisz, że jesteś niezastąpiony w swojej pracy, ale tak naprawdę jesteś tylko trybem w zegarku. Bardzo ważnym trybem, ale tylko trybem, który jak każdy tryb można wymienić. Realizujesz zadania, które zlecają Ci inni. Zacznij działać samodzielnie, otwórz własną działalność i przekuj swoje zalety w sukces. Robiąc to zobaczysz jak jest trudno i jak łatwymi rzeczami zajmowałeś się w mojej firmie”.

Kontrowersyjne? Nie zgadzasz się z tym? OK. Ale miał rację. Wiem o tym, bo poszedłem za tą radą. Ty nie musisz, tylko nie miej pretensji, że jest, jak jest.

BeBetter

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Kim jesteśmy?

BeBetter Team to grupa odważnych i pozytywnie nakręconych ludzi. Znajdziesz w nas humor i energię potrzebną do realizacji marzeń. Działamy codziennie, a nie tylko czasami. Żyjemy przez duże „Ż”, bo nasze życie to wspaniały i niesamowity dar, a nie przypadek, z którym trzeba sobie jakoś radzić. Jesteśmy ludźmi otwartymi na wszelkie wyzwania, które stawia przed nami los. Jeśli szukasz MOTYWACJI, DOBREGO HUMORU i odrobiny NIEMOŻLIWEGO to dobrze trafiłeś.

Jeśli chcesz do nas dołączyć i dzielić się swoją pozytywną energią z resztą ludzi... ZAPRASZAMY SERDECZNIE!