fbpx

Recepta na dobry dzień!

Kwi 19, 2019 | Motywacja do kawy | 0 komentarzy

Uwielbiam tą chwilę, gdy rano przygotowuję pierwszą filiżankę gorącej kawy. W jednej chwili w całym pomieszczeniu, jak gęsta zawiesina, zaczyna unosić się aromat.

Pomiędzy ustami, a brzegiem naczynia jest cały rytuał. Zawsze gdzieś w pobliżu leży czysta kartka papieru i długopis. To tak w razie gdyby do mojej głowy w tym czasie trafiło jakieś olśnienie, żeby je zapisać i o nim nie zapomnieć.

Patrzę na ten epicki dymek unoszący się nad filiżanką. Jest gorąca, ale taka ma być. Może nieznacznie poparzy wargi, ale co tam. Pierwszy łyk, malutki. Zaczyna się dzień. Warto było wstać skoro świt.

BeBetter

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Kim jesteśmy?

BeBetter Team to grupa odważnych i pozytywnie nakręconych ludzi. Znajdziesz w nas humor i energię potrzebną do realizacji marzeń. Działamy codziennie, a nie tylko czasami. Żyjemy przez duże „Ż”, bo nasze życie to wspaniały i niesamowity dar, a nie przypadek, z którym trzeba sobie jakoś radzić. Jesteśmy ludźmi otwartymi na wszelkie wyzwania, które stawia przed nami los. Jeśli szukasz MOTYWACJI, DOBREGO HUMORU i odrobiny NIEMOŻLIWEGO to dobrze trafiłeś.

Jeśli chcesz do nas dołączyć i dzielić się swoją pozytywną energią z resztą ludzi... ZAPRASZAMY SERDECZNIE!