fbpx

Ruszasz, czy zaczekasz chwileczkę?

Kwi 27, 2019 | Motywacja do kawy | 0 komentarzy

Nie oglądaj się na innych, nie oglądaj się za siebie. Nie ciągnij za sobą balastu, jeśli chcesz szybko biec. Wiele razy słyszałem od ludzi: „Gdyby tak się dało, to każdy by tak robił” i też się dziwiłem, że inni nie biegną w stronę swoich marzeń. Po prostu stanie w miejscu jest prostsze.

Narysuj dziś kreskę z napisem „start” i rusz do przodu, choćby jeden krok. Jeśli będziesz systematycznie stawiać jeden krok dziennie, to za miesiąc nie będziesz już widział miejsca w którym zaczynałeś… A to dopiero początek… Wiem sam po sobie, że zaczekać chwileczkę, znaczy nie zrobię tego nigdy!

BeBetter

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Kim jesteśmy?

BeBetter Team to grupa odważnych i pozytywnie nakręconych ludzi. Znajdziesz w nas humor i energię potrzebną do realizacji marzeń. Działamy codziennie, a nie tylko czasami. Żyjemy przez duże „Ż”, bo nasze życie to wspaniały i niesamowity dar, a nie przypadek, z którym trzeba sobie jakoś radzić. Jesteśmy ludźmi otwartymi na wszelkie wyzwania, które stawia przed nami los. Jeśli szukasz MOTYWACJI, DOBREGO HUMORU i odrobiny NIEMOŻLIWEGO to dobrze trafiłeś.

Jeśli chcesz do nas dołączyć i dzielić się swoją pozytywną energią z resztą ludzi... ZAPRASZAMY SERDECZNIE!