fbpx

Smak osiągnięć!

Cze 22, 2019 | Większa dawka motywacji | 0 komentarzy

Być bezkreśnie bogatym to duży problem. Może z punktu widzenia człowieka, który nie ma bogactw i konta z ilością pieniędzy, które nie pomieściłby się w w kilku pokojach willi, jest to niezrozumiałe, ale to tylko dlatego, że nigdy nie byli w takiej sytuacji.

Piłka nożna to sport skupiający coraz większą rzeszę szejków i miliarderów. Dlaczego w zasadzie „inwestują” oni potężne pieniądze w tak nieprzewidywalną dyscyplinę? Jeżeli tak bogatego człowieka stać na kupienie klubu, który gwarantuje osiągnięcie sukcesu jak Real Madryt, Barcelona, Liverpool, czy Juventus Turyn, bo kluby te statystycznie wymieniają się trofeami, ci tego nie robią? Kupują Chelsea Londyn, PSG…

Bo jeśli masz wszystko to chcesz pokazać, że możesz osiągnąć coś zaczynając z niższej półki.
Wyobraź sobie, że rodzisz się w rodzinie królewskiej, albo jako dziecko multibogatego szejka. Już na początku nie musisz walczyć o pieniądze i o wszystko co można za nie kupić. Jesteś bogaty, możesz mieć wszystko, tylko to wszystko nie ma tego samego smaku co u ludzi którzy muszą o to walczyć. Możesz pochwalić się bogactwem, ale nie historią jego zdobycia. To właśnie ta historia, nie do kupienia, jest najdroższa. Ludzkie wnętrze, uczucia, serce i dusza to coś za co nie zapłacisz żadną walutą.

Pamiętaj o tym. Mieć wszystko i móc mieć wszystko to dwie różne rzeczy.

BeBetter

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Kim jesteśmy?

BeBetter Team to grupa odważnych i pozytywnie nakręconych ludzi. Znajdziesz w nas humor i energię potrzebną do realizacji marzeń. Działamy codziennie, a nie tylko czasami. Żyjemy przez duże „Ż”, bo nasze życie to wspaniały i niesamowity dar, a nie przypadek, z którym trzeba sobie jakoś radzić. Jesteśmy ludźmi otwartymi na wszelkie wyzwania, które stawia przed nami los. Jeśli szukasz MOTYWACJI, DOBREGO HUMORU i odrobiny NIEMOŻLIWEGO to dobrze trafiłeś.

Jeśli chcesz do nas dołączyć i dzielić się swoją pozytywną energią z resztą ludzi... ZAPRASZAMY SERDECZNIE!