fbpx

Sprawdź co niesiesz w plecaku!

Paź 21, 2019 | Motywacja do kawy | 0 komentarzy

Przeszłość potrafi nam dać tęgą naukę i wielkie doświadczenie. Przez całe życie zerkam za siebie na plecak w którym niosę bagaż doświadczeń. Dzięki wiedzy jaką posiadłem jestem w stanie radzić sobie z codziennością. Niestety wiele nauk było kosztownych i nie o wszystkim chcę pamiętać.

To jest właśnie rola podróżnika. Wierzę, że mam przed sobą jeszcze daleką drogę dlatego dobrze przetrzepałem mój bagaż usuwając wszystko co będzie zbyt ciążyć i zostawiłem to co przyda mi się w podróży.

Tak jest z naszym życiem. Wiele wydarzeń z przeszłości jest nauką na przyszłość, ale są też takie o których lepiej zapomnieć. Właściwy dobór zdarzeń pozwala nam wieść szczęśliwe życie, niewłaściwy za to będzie wciąż kazał nam wracać do tego na co nie mamy już wpływu i będzie nam ciążyć.

Pozwól przeszłości pochować swoje trupy i rusz na przód. Nowe zadzwoni do Ciebie z przyszłości, telefonów od przeszłości nie odbieraj.

BeBetter

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Kim jesteśmy?

BeBetter Team to grupa odważnych i pozytywnie nakręconych ludzi. Znajdziesz w nas humor i energię potrzebną do realizacji marzeń. Działamy codziennie, a nie tylko czasami. Żyjemy przez duże „Ż”, bo nasze życie to wspaniały i niesamowity dar, a nie przypadek, z którym trzeba sobie jakoś radzić. Jesteśmy ludźmi otwartymi na wszelkie wyzwania, które stawia przed nami los. Jeśli szukasz MOTYWACJI, DOBREGO HUMORU i odrobiny NIEMOŻLIWEGO to dobrze trafiłeś.

Jeśli chcesz do nas dołączyć i dzielić się swoją pozytywną energią z resztą ludzi... ZAPRASZAMY SERDECZNIE!