fbpx

Sprawdź, czy żyjesz na 100%!

Kwi 16, 2019 | Motywacja do kawy, Palcem po mapie | 0 komentarzy

Czasami mam wrażenie, że ludzie idą na urlop, żeby odpocząć przed czekającą ich pracą. Przecież to jest jakiś paradoks. Odpoczywasz, żeby pracować, pracujesz, żeby odpoczywać przed nadchodzącą pracą. Błędne koło. A gdzie w tym wszystkim człowiek? Gdzie uczucia, doznania, radości? Częsty argument dla braku odwagi przed ruszeniem w podróż to brak pieniędzy i nawał obowiązków. Definicja rutyny.

Ja myślę, że nie podróżując też podróżujesz. Tylko śpisz ciągle w tym samym hotelu i zwiedzasz te same miejsca. Zaglądasz w rutynę, rutyna zagląda w Ciebie i się zaprzyjaźniacie. Jedno bez drugiego nigdzie się ruszy. Wiem o czym mówię, bo sam też to przerabiałem. Ten związek jest toksyczny.

Może to brutalne, ale jest tylko jedna droga, by z tym skończyć. Sytuacja zero-jedynkowa. Albo ty zabijesz rutynę, albo ona zabije Ciebie.

BeBetter

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Kim jesteśmy?

BeBetter Team to grupa odważnych i pozytywnie nakręconych ludzi. Znajdziesz w nas humor i energię potrzebną do realizacji marzeń. Działamy codziennie, a nie tylko czasami. Żyjemy przez duże „Ż”, bo nasze życie to wspaniały i niesamowity dar, a nie przypadek, z którym trzeba sobie jakoś radzić. Jesteśmy ludźmi otwartymi na wszelkie wyzwania, które stawia przed nami los. Jeśli szukasz MOTYWACJI, DOBREGO HUMORU i odrobiny NIEMOŻLIWEGO to dobrze trafiłeś.

Jeśli chcesz do nas dołączyć i dzielić się swoją pozytywną energią z resztą ludzi... ZAPRASZAMY SERDECZNIE!