fbpx

Twoje prywatne perpetuam mobile!

Cze 16, 2019 | Większa dawka motywacji | 0 komentarzy

Nie do podważenia jest rola matki w życiu każdego człowieka. Możesz się z nią nie zgadzać, kwestionować, ale i tak na końcu jest jej zdanie. Absolutnie patologiczną sytuacją jest, gdy to matka układa swoim dzieciom całe życie, ale nie do przecenienia są jej rady.

Ty podejmujesz decyzje. Rodzice doradzają, a ich rada jest prawdopodobnie najcenniejszą z jaką miałeś styczność. Pamiętaj, że rodzice to ci przyjaciele, którzy nigdy nie pragną Twojej zguby. Oni będą stali za Tobą murem w każdej sytuacji, nie kalkulują, nie umniejszają, nie sieją fermentu.

Rodzice zawsze chcą jak najlepiej dla swoich dzieci. W ich radach i ocenach nie ma fałszu. Tam jest troska i zawsze o tym pamiętaj, bo zrozumiesz to dopiero wtedy, gdy sam staniesz się rodzicem. Jeśli ich opinia nie jest zgodna z Twoją wiedzą, to tylko dlatego, że nie mają Twojej wiedzy. Oddali Ci wszystko co mieli i co mogli Ci dać. To smutne, gdy posądzasz ich o sabotaż, bo znajomi mają więcej, mają lepiej lub są bogatsi. Rodzice dali Ci absolutnie wszystko co mogli.

BeBetter

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Kim jesteśmy?

BeBetter Team to grupa odważnych i pozytywnie nakręconych ludzi. Znajdziesz w nas humor i energię potrzebną do realizacji marzeń. Działamy codziennie, a nie tylko czasami. Żyjemy przez duże „Ż”, bo nasze życie to wspaniały i niesamowity dar, a nie przypadek, z którym trzeba sobie jakoś radzić. Jesteśmy ludźmi otwartymi na wszelkie wyzwania, które stawia przed nami los. Jeśli szukasz MOTYWACJI, DOBREGO HUMORU i odrobiny NIEMOŻLIWEGO to dobrze trafiłeś.

Jeśli chcesz do nas dołączyć i dzielić się swoją pozytywną energią z resztą ludzi... ZAPRASZAMY SERDECZNIE!