fbpx

Ty też czekasz na lepsze czasy?

Maj 30, 2019 | Motywacja do kawy | 0 komentarzy

Nic w życiu się nie układa samo. Każda sytuacja, w której się znajdujemy jest wynikiem naszych wcześniejszych decyzji oraz działań. Nie ma większej próżności od czekania na „lepsze czasy”. Ci, którzy tak robią, zakładając, że owych „lepszych czasów” się doczekają, nie zrobią wówczas nic poza odpoczynkiem w przygotowaniu się na „czasy gorsze”.

Uporządkowanie wewnętrznego bałaganu, odnalezienie czystego wewnętrznego głosu pozwala na wygłuszenie całego zewnętrznego zgiełku i odnalezienie człowieka w człowieku. Bo „lepsze czasy” to czyste sumienie.

BeBetter

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Kim jesteśmy?

BeBetter Team to grupa odważnych i pozytywnie nakręconych ludzi. Znajdziesz w nas humor i energię potrzebną do realizacji marzeń. Działamy codziennie, a nie tylko czasami. Żyjemy przez duże „Ż”, bo nasze życie to wspaniały i niesamowity dar, a nie przypadek, z którym trzeba sobie jakoś radzić. Jesteśmy ludźmi otwartymi na wszelkie wyzwania, które stawia przed nami los. Jeśli szukasz MOTYWACJI, DOBREGO HUMORU i odrobiny NIEMOŻLIWEGO to dobrze trafiłeś.

Jeśli chcesz do nas dołączyć i dzielić się swoją pozytywną energią z resztą ludzi... ZAPRASZAMY SERDECZNIE!