fbpx

Wejdź na szczyt!

Cze 19, 2019 | Większa dawka motywacji | 0 komentarzy

Najsłodsze jabłka rosną na szczytach jabłoni. Żeby się do nich dostać trzeba zaryzykować i wspiąć się kilka metrów nad ziemię. Można nie ryzykować i zadowolić się tymi obitymi, które spadły, ale czy warto?

Każde ryzyko niesie ze sobą możliwość porażki, czy urazu, ale to jest właśnie cena za najsłodsze jabłka. Na końcu każdego wysiłku jest nagroda. Gdyby ludzkość zadowalała się jedynie tym spadem z drzew nadal żylibyśmy w jaskiniach. Ktoś, kiedyś wspiął się na drzewo, zobaczył wartość nieznaną dla tych, którzy pozostali na dole i sama legenda tego osiągnięcia stworzyła potrzebę wymyślenia drabiny.

Rozwój idzie za pionierami i po pewnym czasie wszyscy z niego korzystają, ale nikt nie pamięta nazwisk, które korzystają z rozwoju, każdy zna nazwisko pioniera.

Ruszajcie i zacznijcie wspinać się po drzewach waszych marzeń. To ten trud za który zapłacicie łzmi wysiłku i ten trud, który wszystkie te łzy odda wam na końcu byście mogli wylać je ze wzruszenia po sukcesie. Być alpinistą w wędrówce do smaków życia to akt odwagi. Bądźcie odważni.

BeBetter

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Kim jesteśmy?

BeBetter Team to grupa odważnych i pozytywnie nakręconych ludzi. Znajdziesz w nas humor i energię potrzebną do realizacji marzeń. Działamy codziennie, a nie tylko czasami. Żyjemy przez duże „Ż”, bo nasze życie to wspaniały i niesamowity dar, a nie przypadek, z którym trzeba sobie jakoś radzić. Jesteśmy ludźmi otwartymi na wszelkie wyzwania, które stawia przed nami los. Jeśli szukasz MOTYWACJI, DOBREGO HUMORU i odrobiny NIEMOŻLIWEGO to dobrze trafiłeś.

Jeśli chcesz do nas dołączyć i dzielić się swoją pozytywną energią z resztą ludzi... ZAPRASZAMY SERDECZNIE!