fbpx

Wewnętrzna WOJNA

Cze 3, 2019 | Większa dawka motywacji | 0 komentarzy

Motywacja to nie jest pożar… To nie jest ogień… To nie jest nawet płomyk. Motywacja to jest zaledwie ISKRA! Od tego wszystko się zaczyna. Odbywasz rozmowę, czytasz książkę albo po prostu słyszysz jeden cytat. W ten sposób rusza maszyna wewnętrznej wojny. Zaczynasz chcieć.

Umysł nabiera ochoty do działania, a endorfiny zaczynają szaleć. Stajesz się człowiekiem gotowym walczyć, zmieniać i ewoluować. Nabierasz odwagi. Rodzi się w Tobie siła, nad którą czasem nawet ciężko zapanować. Może to smutne, ale ta chwila nie będzie trwała wiecznie. Choćbyś nie wiem jak chciał… Nie będzie. Bo Motywacja to tylko iskra. Płomień którego pożądasz rozpalasz Ty sam.

To również od Ciebie zależy czy zgasisz go wymówkami, czy podsycisz powodami. Wszystko jest w Twoich rękach. Wynik wojny, która się toczy między „chce mi się” i „nie chce mi się”, zależy od Ciebie. Cel osiągają Ci, u których wygrywa „chęć”. Reszta to marzyciele.

Życzę Wam dzisiaj żebyście wytrwali. Trwajcie w drodze do swoich celów, spełniajcie marzenia i pamiętajcie, że odwaga bez wytrwałości jest jak „tęcza”, ładna i dumna… Ale w gruncie rzeczy do niczego nie służy.

BeBetter

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Kim jesteśmy?

BeBetter Team to grupa odważnych i pozytywnie nakręconych ludzi. Znajdziesz w nas humor i energię potrzebną do realizacji marzeń. Działamy codziennie, a nie tylko czasami. Żyjemy przez duże „Ż”, bo nasze życie to wspaniały i niesamowity dar, a nie przypadek, z którym trzeba sobie jakoś radzić. Jesteśmy ludźmi otwartymi na wszelkie wyzwania, które stawia przed nami los. Jeśli szukasz MOTYWACJI, DOBREGO HUMORU i odrobiny NIEMOŻLIWEGO to dobrze trafiłeś.

Jeśli chcesz do nas dołączyć i dzielić się swoją pozytywną energią z resztą ludzi... ZAPRASZAMY SERDECZNIE!