fbpx

Właściwe nastawienie

Mar 8, 2019 | Motywacja do kawy | 0 komentarzy

Ludzie pozytywnie nastawieni do życia, jak magnes przyciągają do siebie sukces i odpychają porażki. To jest kwestia wyłącznie nastawienia.

Jeśli wstajesz rano i myślisz sobie, że to będzie wspaniały dzień to najprawdopodobniej tak będzie. Jeżeli jednak wstaniesz i pomyślisz o tym, że dziś będzie ciężko to niestety również masz rację. To „jak będzie” jest przyszłością i nie zmienisz tego, ale możesz się odpowiednio nastawić do czekających Cię wyzwań.

To paradoks, ale często jesteśmy bardziej wewnętrznie zadowoleni z tych dni w których waliły się na nas sprawy, obowiązki i nieprzewidziane wypadki, niż z tych w których nie mieliśmy do załatwienia nic. Nic załatwić jest łatwo. Jeśli w życiu podejmujemy się łatwych rzeczy, prostych wyzwań to niestety wówczas życie jest trudne. Podejmowanie się ciężkich spraw i ich rozwiązywanie sprawia, że życie staje się łatwiejsze.

Punktem kulminacyjnym i podsumowaniem osiągnięć jest zawsze wieczór. Możesz oszukiwać siebie wymówkami, ale nie oszukasz sumienia, które rozlicza Cię przed snem.

A Ty z jakim nastawieniem zaczynasz dzień?

BeBetter

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Kim jesteśmy?

BeBetter Team to grupa odważnych i pozytywnie nakręconych ludzi. Znajdziesz w nas humor i energię potrzebną do realizacji marzeń. Działamy codziennie, a nie tylko czasami. Żyjemy przez duże „Ż”, bo nasze życie to wspaniały i niesamowity dar, a nie przypadek, z którym trzeba sobie jakoś radzić. Jesteśmy ludźmi otwartymi na wszelkie wyzwania, które stawia przed nami los. Jeśli szukasz MOTYWACJI, DOBREGO HUMORU i odrobiny NIEMOŻLIWEGO to dobrze trafiłeś.

Jeśli chcesz do nas dołączyć i dzielić się swoją pozytywną energią z resztą ludzi... ZAPRASZAMY SERDECZNIE!