fbpx

Właściwy początek

Lut 28, 2019 | Motywacja do kawy | 0 komentarzy

Najważniejszy moment każdego dnia to… pobudka. Kiedy budzisz się „zmęczony” i bez entuzjazmu określasz swój cały dzień. Energia witalna którą pozyskujesz w fazie snu ma swoją „erupcję” w kilka chwil po przebudzeniu. To jest właśnie ten moment w którym wszystko możesz osiągnąć.

Jeżeli spożytkujesz ją na użalanie się nad losem i nad myśleniem o obowiązkach  to tak będzie wyglądał Twój cały dzień. Jeśli celujesz w nic to masz nic.

Potraktuj swój poranek jak swój własny rytuał. Zrób kawę, albo nie, weź prysznic, albo nie, zjedz w spokoju śniadanie, albo nie, w każdym bądź razie ustal swój początek dnia w taki sposób by mieć z niego radość. To jest właśnie siła która poniesie Cię na skrzydłach przez kilka kolejnych godzin. Dlatego to jest takie ważne.

Ja, budząc się zawsze powtarzam sobie, że to jest wspaniały dzień. Nie oszukuje się, bo wiem, że nawet jeśli mam tuzin obowiązków do zrobienia, to wiem, że ich realizacja jest konieczna do mojego zadowolenia oraz to, że ten dzień jest darem, który mogę przeżyć. Zawsze mam nadzieję, że właśnie dziś wydarzy się coś co zmieni całe moje życie.

Nieważne, którą nogą dzisiaj wstałeś, pamiętaj, że każdy dzień to Twój dzień! Uśmiechaj się do ludzi, bądź życzliwy, a pozytywna energia wróci do Ciebie ze zdwojoną siłą. Ta siła będzie Cię napędzała, by każdego dnia zrobić choć jeden malutki krok, który zbliży Cię do CELU.

BeBetter

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Kim jesteśmy?

BeBetter Team to grupa odważnych i pozytywnie nakręconych ludzi. Znajdziesz w nas humor i energię potrzebną do realizacji marzeń. Działamy codziennie, a nie tylko czasami. Żyjemy przez duże „Ż”, bo nasze życie to wspaniały i niesamowity dar, a nie przypadek, z którym trzeba sobie jakoś radzić. Jesteśmy ludźmi otwartymi na wszelkie wyzwania, które stawia przed nami los. Jeśli szukasz MOTYWACJI, DOBREGO HUMORU i odrobiny NIEMOŻLIWEGO to dobrze trafiłeś.

Jeśli chcesz do nas dołączyć i dzielić się swoją pozytywną energią z resztą ludzi... ZAPRASZAMY SERDECZNIE!