fbpx

Właściwy początek!

Lut 21, 2019 | Motywacja do kawy | 0 komentarzy

Firma! Kto by nie chciał mieć swojej? Kto by nie chciał, zamiast biegać za sprawami innych, zająć się swoimi? Ile razy o tym myślałeś? Ile miałeś pomysłów na swój biznes? Ile razy waliłeś pięścią w stół, mówiąc zacznę robić na siebie?

Zadam Ci jeszcze jedno, najważniejsze pytanie: Czy to czasem nie brak pieniędzy przeszkadza Ci ruszyć z własną działalnością?

Tak?! To bardzo dobrze! To znaczy, że sprawa się nie pali. Masz czas żeby znaleźć miejsce, nazwę i logo swojej firmy. Zbadać rynek swojego produktu, poznać technologię produkcji, grupę odbiorców i jeszcze dziesiątki innych rzeczy, które powinieneś poznać zanim ruszysz!

Jeśli zrobisz to wszystko, zobaczysz, że zdobycie pieniędzy jest najmniejszym problemem!

BeBetter

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Kim jesteśmy?

BeBetter Team to grupa odważnych i pozytywnie nakręconych ludzi. Znajdziesz w nas humor i energię potrzebną do realizacji marzeń. Działamy codziennie, a nie tylko czasami. Żyjemy przez duże „Ż”, bo nasze życie to wspaniały i niesamowity dar, a nie przypadek, z którym trzeba sobie jakoś radzić. Jesteśmy ludźmi otwartymi na wszelkie wyzwania, które stawia przed nami los. Jeśli szukasz MOTYWACJI, DOBREGO HUMORU i odrobiny NIEMOŻLIWEGO to dobrze trafiłeś.

Jeśli chcesz do nas dołączyć i dzielić się swoją pozytywną energią z resztą ludzi... ZAPRASZAMY SERDECZNIE!