fbpx

Wszystko na 100%!

Lip 6, 2019 | Większa dawka motywacji | 0 komentarzy

Potęga korporacji polega na dużym budżecie. Ich słabość na tym, że nie doceniają tego co mają. Miliony ludzi marnuje swój potencjał na pracy na rzecz firm, którym zupełnie nie zależy na ich potencjale.

Marnotrawstwo w dwie strony. Handlowcy u potężnych pracodawców robią swoje. Jeśli mają do wypracowania wynik, to realizują cel i koniec kropka. Nic więcej. Tylko po to, by następny wskaźnik nie był za wysoki.

Rzesza ludzi pełnych pomysłów siedzi przy biurkach i robi wyłącznie to co do nich należy. Nic więcej. Dobre pomysły są karcone przez korporacyjne środowisko, bo mogłyby wprowadzić nową jakość i nowe obowiązki i nowe rozwiązania.

Jeśli jesteś korposzczurem w korporacji to jest to dla Ciebie wyjątkowo dogodne miejsce. Jeśli jednak kłócisz się wewnętrznie z rzeczami na które nie masz wpływu to po prostu spróbuj czegoś innego.

Świat zawsze stoi otworem do ludzi kreatywnych i pełnych zapału. Nie daj zgasić tego w sobie w korporacyjnej codzienności. Masz swoje zdanie i możesz wszystko, a jeśli ktoś twierdzi inaczej… myli się.

BeBetter

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Kim jesteśmy?

BeBetter Team to grupa odważnych i pozytywnie nakręconych ludzi. Znajdziesz w nas humor i energię potrzebną do realizacji marzeń. Działamy codziennie, a nie tylko czasami. Żyjemy przez duże „Ż”, bo nasze życie to wspaniały i niesamowity dar, a nie przypadek, z którym trzeba sobie jakoś radzić. Jesteśmy ludźmi otwartymi na wszelkie wyzwania, które stawia przed nami los. Jeśli szukasz MOTYWACJI, DOBREGO HUMORU i odrobiny NIEMOŻLIWEGO to dobrze trafiłeś.

Jeśli chcesz do nas dołączyć i dzielić się swoją pozytywną energią z resztą ludzi... ZAPRASZAMY SERDECZNIE!