fbpx

Wulkan pali się od środka!

Kwi 17, 2019 | Motywacja do kawy | 0 komentarzy

Nie ma chyba większej motywacji dla człowieka jak ta, by udowodnić niedowiarkom, że Ci się uda. Czasami brak wiary bliskich w nasze możliwości jest przygnębiający. Nie motywuje ciągłe powtarzanie, że czegoś nie umiesz, czegoś nie potrafisz, ciągłe przypominanie porażek. Znasz na pewno te antymotywatory rodziców: „a nie mówiłam”, „znowu zrobiłeś po swojemu i masz…”, „mówiłam żebyś się uczył”.

Kiedy otoczenie działa na Ciebie negatywnie, gdy Cię męczy, to właśnie wtedy musisz sięgnąć wgłąb siebie. Właśnie wtedy musisz znaleźć w sobie siłę żeby zniszczyć to grube szkło, które dzieli Ciebie i szczęście. Nigdzie nie znajdziesz takiej siły jaką nosisz w sercu. Drzemie w Tobie moc jakiej nie jesteś w stanie ogarnąć. Zbudź ją i ruszaj!

BeBetter

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Kim jesteśmy?

BeBetter Team to grupa odważnych i pozytywnie nakręconych ludzi. Znajdziesz w nas humor i energię potrzebną do realizacji marzeń. Działamy codziennie, a nie tylko czasami. Żyjemy przez duże „Ż”, bo nasze życie to wspaniały i niesamowity dar, a nie przypadek, z którym trzeba sobie jakoś radzić. Jesteśmy ludźmi otwartymi na wszelkie wyzwania, które stawia przed nami los. Jeśli szukasz MOTYWACJI, DOBREGO HUMORU i odrobiny NIEMOŻLIWEGO to dobrze trafiłeś.

Jeśli chcesz do nas dołączyć i dzielić się swoją pozytywną energią z resztą ludzi... ZAPRASZAMY SERDECZNIE!