fbpx

Wybierz właściwie!

Paź 10, 2019 | Motywacja do kawy, Większa dawka motywacji | 0 komentarzy

Każdego dnia planujesz. Wstając rano Twoje myśli są we władaniu codziennych obowiązków. Praca, dom, zakupy, odpoczynek, potem przygotowanie do pracy, sen i… praca, dom…

A gdybyś do tego ciągu dodał „spełnianie marzeń”? Wplótł to gdzieś pomiędzy codzienne obowiązki.

Życie zaczyna się porodem. Jest to swoista klepsydra, która wówczas odwraca się i piasek zaczyna przesypywać się do dolnej komory. Nie zatrzymasz pisaku. Nie wepchniesz palca między komory, bo chroni je szkło. A on się sypie. Ziarko po ziarnku, bez ustanku.

Klepsydra kiedyś dobiegnie końca. Nikt nie wie kiedy, nawet jeśli ma najdroższy zegarek. Masz do wyboru bagaż, który zabierzesz ze sobą na cmentarz, będą to albo wspomnienia, albo niespełnione marzenia. Wybieraj!

BeBetter

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Kim jesteśmy?

BeBetter Team to grupa odważnych i pozytywnie nakręconych ludzi. Znajdziesz w nas humor i energię potrzebną do realizacji marzeń. Działamy codziennie, a nie tylko czasami. Żyjemy przez duże „Ż”, bo nasze życie to wspaniały i niesamowity dar, a nie przypadek, z którym trzeba sobie jakoś radzić. Jesteśmy ludźmi otwartymi na wszelkie wyzwania, które stawia przed nami los. Jeśli szukasz MOTYWACJI, DOBREGO HUMORU i odrobiny NIEMOŻLIWEGO to dobrze trafiłeś.

Jeśli chcesz do nas dołączyć i dzielić się swoją pozytywną energią z resztą ludzi... ZAPRASZAMY SERDECZNIE!