fbpx

Zanim to się stanie!

Cze 18, 2019 | Większa dawka motywacji | 0 komentarzy

Największą zagadką dla ludzi zdrowo myślących jest śmierć. Nie chodzi o to co ona oznacza, co jest po niej, dlaczego ludzie umierają ani nawet to czemu jedni żyją długo, a inni odchodzą zbyt wcześnie. Zagadką jest zawsze czas. Kiedy przyjdzie po nas śmierć.

Ja żyję tak jakby miała ona nadejść za chwilę, pracuję, tworzę i kocham na maxa. Nietrudno znaleźć mi jednak w otoczeniu ludzi, którzy życie traktują tak jakby miało trwać wiecznie. Słucham o planach i marzeniach bez terminu realizacji i bez woli przedsięwzięcia. Wieczne wymówki i sto powodów dlaczego „nie”. Później to zrobię, zajmę się tym jutro, przyjdzie na to czas. Zupełnie tak jakby to ludzie decydowali kiedy przyjdzie ich ostatnia godzina.

Bez względu na koszt zegarka, czy będzie szwajcarski, czy chiński, żaden nie poda Ci dnia ani godziny… Twojej śmierci. Nie zanoś ze sobą na cmentarz marzeń, weź ze sobą spełnienie. Ważne są cele, a nie pieniądze… Uwierz mi, że cały majątek zostawisz za bramami nekropolii. Jutro to życzenie, tylko dziś jest Twoje!

BeBetter

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Kim jesteśmy?

BeBetter Team to grupa odważnych i pozytywnie nakręconych ludzi. Znajdziesz w nas humor i energię potrzebną do realizacji marzeń. Działamy codziennie, a nie tylko czasami. Żyjemy przez duże „Ż”, bo nasze życie to wspaniały i niesamowity dar, a nie przypadek, z którym trzeba sobie jakoś radzić. Jesteśmy ludźmi otwartymi na wszelkie wyzwania, które stawia przed nami los. Jeśli szukasz MOTYWACJI, DOBREGO HUMORU i odrobiny NIEMOŻLIWEGO to dobrze trafiłeś.

Jeśli chcesz do nas dołączyć i dzielić się swoją pozytywną energią z resztą ludzi... ZAPRASZAMY SERDECZNIE!