fbpx

Zdecyduj czego chcesz!

Cze 12, 2019 | Większa dawka motywacji | 0 komentarzy

Całkowicie niezrozumiała jest dla mnie niechęć społeczeństwa wobec ludzi bogtych. Sam niejednokrotnie spotykałem się…. cytuję: „nowe auto? Nakradł to sobie kupił”, „A niby skąd oni to wszystko mają? Krętacze”, „Wzbogacili się moją krwawicą”.

Zupełnie wykolejone myślenie nie doprowadzi nikogo do sukcesu. Znam ludzi zarówno biednych jak i bogatych. Różni ich wyłącznie sposób pojmowania rzeczywistości. Nikt kto wszedł na szczyt nie odmówi podania ręki temu kto tam zmierza. To jest naturalne. Nie ma takiego szczytu na Ziemi na którym nie zmieściliby się wszyscy, którzy podejmą próbę wejścia tam. Zapytajcie alpinistów, czy zdarzyło im się, że nie weszli na szczyt, bo było tam już za dużo ludzi.

Bogaci przyciągają do siebie tych którzy chcą być bogaci i mówią im o tym jak się tutaj znaleźli. To naturalne, bo gdy uda Ci się coś zrobić i osiągnąć to chcesz się tym pochwalić i chcesz opowiedzieć o swojej drodze na szczyt. Wystarczy uważnie słuchać.

Jeśli jednak zdecydujesz się słuchać malkontentów to nie bądź zdziwiony, że dotrzesz tam gdzie oni.

Pamiętaj! Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce. Warunek jest taki, że musisz chcieć na ten szczyt wejść. Uszyj sobie wygodne buty, bo droga pod górę wymaga ich bardziej niż wydaje się tym podziwiającym szczyty stojąc u podnóża.
Każda góra wymaga wysiłku, zdobądź się na niego, a zmienisz swoje życie.

BeBetter

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Kim jesteśmy?

BeBetter Team to grupa odważnych i pozytywnie nakręconych ludzi. Znajdziesz w nas humor i energię potrzebną do realizacji marzeń. Działamy codziennie, a nie tylko czasami. Żyjemy przez duże „Ż”, bo nasze życie to wspaniały i niesamowity dar, a nie przypadek, z którym trzeba sobie jakoś radzić. Jesteśmy ludźmi otwartymi na wszelkie wyzwania, które stawia przed nami los. Jeśli szukasz MOTYWACJI, DOBREGO HUMORU i odrobiny NIEMOŻLIWEGO to dobrze trafiłeś.

Jeśli chcesz do nas dołączyć i dzielić się swoją pozytywną energią z resztą ludzi... ZAPRASZAMY SERDECZNIE!