fbpx

Złap mnie za rękę i przytul!

Paź 4, 2019 | Motywacja do kawy, Większa dawka motywacji | 0 komentarzy

Zmorą dzisiejszych czasów jest chęć posiadania wszystkiego i za wszelką cenę. Często wartość ma mniejszą rację bytu niż cena.

Rodzina, dzieci i przyjaciele to są wartości ponadczasowe. Jeśli mnie masz czasu dla nich, a masz go dla pracy, własnych, prywatnych luksusów, to mijasz się z celem. To co siejemy, to zbieramy. Jeśli zasiejemy wśród bliskich przekonanie, że są na drugim miejscu, to po pewnym czasie odpłacą tym samym. Żadna akcja nie pozostaje bez reakcji.

Jeśli myślisz, że zapracowujesz się dla swoich bliskich, to zapytaj ich czy tego właśnie od Ciebie oczekują. Jeśli nie, to działacie na swoją szkodę. Nie ma takiej zabawki, ubranka, czy wycieczki, która zastąpiłaby dziecku przytulenie i okazanie miłości rodzica.

Buziak więcej jest wart niż czekolada, a mniej kosztuje. Pomyśl o tym!

BeBetter

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Kim jesteśmy?

BeBetter Team to grupa odważnych i pozytywnie nakręconych ludzi. Znajdziesz w nas humor i energię potrzebną do realizacji marzeń. Działamy codziennie, a nie tylko czasami. Żyjemy przez duże „Ż”, bo nasze życie to wspaniały i niesamowity dar, a nie przypadek, z którym trzeba sobie jakoś radzić. Jesteśmy ludźmi otwartymi na wszelkie wyzwania, które stawia przed nami los. Jeśli szukasz MOTYWACJI, DOBREGO HUMORU i odrobiny NIEMOŻLIWEGO to dobrze trafiłeś.

Jeśli chcesz do nas dołączyć i dzielić się swoją pozytywną energią z resztą ludzi... ZAPRASZAMY SERDECZNIE!