fbpx

Znajdź ideał!

Paź 6, 2019 | Motywacja do kawy, Większa dawka motywacji | 0 komentarzy

Trzymanie się raz obranego celu jest podstawą sukcesu. Jeśli droga jest daleka i kręta to nie zmienia faktu, że wiedzie do celu.

Kiedy wchodzisz na szczyt, a stoisz u jego podnóża to widzisz cel, ale nie wiesz jaka jest do niego droga. Jeśli celem jest Giewont to nie interesują Cię tabliczki z napisem Gubałówka.

Poszukiwanie ideału jest w tej sytuacji najlepszym przykładem. Jeżeli szukasz ideału, bez względu na to, czy jest to chłopak/dziewczyna, czy idealna kreacja na wieczór, to szukasz właśnie tego ideału. Zmiana wytycznych po drodze może zapewni Ci znalezienie czegoś, ale nie będzie to ideał.
Kwestia tego co Cię zadowala. Ciastko, czy tort.

Wędrowcu szczęście zapewni tylko i wyłącznie osiągnięcie celu. Gdy idziesz do niego to jesteś w drodze do szczęścia. Dojdziesz! Będzie Cię to dużo kosztowało, ale to co dużo kosztuję ma wartość. Nie rezygnuj! Nie zmieniaj celu! Walczysz o szczęście!

BeBetter

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Kim jesteśmy?

BeBetter Team to grupa odważnych i pozytywnie nakręconych ludzi. Znajdziesz w nas humor i energię potrzebną do realizacji marzeń. Działamy codziennie, a nie tylko czasami. Żyjemy przez duże „Ż”, bo nasze życie to wspaniały i niesamowity dar, a nie przypadek, z którym trzeba sobie jakoś radzić. Jesteśmy ludźmi otwartymi na wszelkie wyzwania, które stawia przed nami los. Jeśli szukasz MOTYWACJI, DOBREGO HUMORU i odrobiny NIEMOŻLIWEGO to dobrze trafiłeś.

Jeśli chcesz do nas dołączyć i dzielić się swoją pozytywną energią z resztą ludzi... ZAPRASZAMY SERDECZNIE!